کدخبر : 182213
چهارشنبه 24 ژوئن 2020 - 14:02
فاقددیدگاه
پرینت

انهدام خط لوله ۲۹ هزار متری انتقال سوخت قاچاق در سواحل میناب

بندرعباس - فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از شناسایی خط لوله انتقال سوخت قاچاق به طول ۲۹ هزار متر در ساحل یکی از روستاهای شهرستان میناب خبر داد.
انهدام خط لوله ۲۹ هزار متری انتقال سوخت قاچاق در سواحل میناب

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین دهکی گفت: مرزداران پایگاه دریابانی میناب با همکاری مرزبانان شهرستان بندرعباس روز گذشته با استفاده از منابع اطلاعاتی مطلع شدند قاچاقچیان در سواحل خور «مجدر» این شهرستان به طرز ماهرانه ای اقدام به جاسازی چندین خط لوله انتقال سوخت قاچاق در زیرماسه های دریا کرده اند.

سردار دهکی افزود: براساس این گزارش بلافاصله طرح برخورد با متخلفان در این روستا به مرحله اجراء در آمده و چندین اکیپ از گشت های دریایی و خودرویی برای جستجو و انهدام این خطوط لوله به موقعیت اعزام شده و پس از ۱۲ ساعت جستجو در محل با هوشیاری موفق شدند انشعابات لوله ها را که در زیر ماسه های ساحل جاسازی شده بود را شناسایی کنند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ادامه داد: قاچاقچیان این خطوط لوله ها را در زیرماسه ها و آب دریا جاسازی و از آن طریق سوخت را از ساحل به دریا و شناورهای متخلف انتقال می دادند.

این مقام ارشد مرزبانی استان هرمزگان در خاتمه خاطرنشان کرد: مرزداران با هوشیاری موفق شدند ۸ رشته لوله به طول ۳ هزار متر و یک رشته لوله به طول ۵ هزار متر، جمعاً ۲۹ هزار متر لوله انتقال سوخت را با بیرون کشیدن از زیر ماسه ها، منهدم کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما