کدخبر : 182175
سه‌شنبه 23 ژوئن 2020 - 15:04
فاقددیدگاه
پرینت

برگشت بیش از ۱۴۰۰ هکتار از اراضی ملی به بیت المال در بوشهر

رئیس دادگستری استان بوشهر از بازگشت 1424 هکتار اراضی به بیت‌المال خبر داد.


برگشت بیش از 1400 هکتار از اراضی ملی به بیت المال در بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار علی رزمجو در دیدار با مدیران دادگستری استان بوشهر نقش آیت‌الله شهید دکتر بهشتی و همکارانش در حوزه مسائل قانونی کشور را نقشی تأثیرگذار عنوان کرد و اظهار داشت: شهید بهشتی شالوده نظام قانون جمهوری اسلامی ایران را با علم، حلم و اطلاعاتی که هم از درون و هم از برون انقلاب اسلامی داشت پایهگذاری کرد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) یاد شهدای حادثه هفتم تیر را گرامی داشت و افزود: نام‌گذاری سال روز حادثه هفتم تیر و شهادت آیت‌الله شهید دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش با عنوان هفته قوه قضائیه اقدامی شایسته است که به همین مناسبت ما نیز از زحمات، هماهنگی‌ها و همکاری‌های رئیس‌کل دادگستری استان، دادستان و سایر عوامل قضایی استان تقدیر و تشکر می‌کنیم.

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر هم در این دیدار ضمن تشکر از همکاری‌های سپاه استان بوشهر با مجموعه قضایی استان، گفت: خوشبختانه مجموعه دادگستری استان بوشهر در سال گذشته در حوزه قضایی و به‌خصوص در محورهایی که مورد تأکید آیت‌الله رئیسی رئیس جدید قوه قضائیه است و از آن با عنوان رویکرد تحولی نام‌برده می‌شود عملکرد قابل قبولی داشته است.

علی جمادی اظهار کرد: دادگستری استان بوشهر متشکل از دادسراها، دادگاه‌ها، دادگاه‌های تجدیدنظر و شوراهای حل اختلاف درمجموع ۲۶۷ هزار و ۵۴۴ پرونده داشتیم که البته بعضی از این پرونده‌ها چند بار در سامانه ثبت‌شده است که توانستیم تعداد ۲۷۱ هزار و ۵۶۷ پرونده را مختومه اعلام کنیم که این آمار بیشتر از ورودی‌های پرونده‌های سال گذشته ما است.

وی افزود: این آمار نشان‌دهنده عملکرد خوب دادگستری استان بوشهر می‌باشد که اختلاف تعداد پرونده‌های مختومه با تعداد پرونده‌های ورودی به پرونده‌های سالهای گذشته مربوط می‌شود.

این مقام مسئول بر رعایت کیفیت در رسیدگی به پرونده‌های قضایی تأکید و یادآور شد: تلاش مجموعه قضایی استان بر این است که کیفیت در کنار کمیت وجود داشته و اساس کار ما باشد. همچنین درزمینهٔ عملکرد شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان نیز از اعاده ۱۴۲۴ هکتار اراضی به بیت‌المال استان خبر داد.

فرمانده سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در این دیدار با اهدای لوح سپاس به رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر از زحمات وی و سایر کارکنان قضایی استان تقدیر کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما