کدخبر : 182163
سه‌شنبه 23 ژوئن 2020 - 14:56
فاقددیدگاه
پرینت

۸۷ بازرس بر روند ثبت نام در مدارس هرمزگان نظارت می کنند

بندرعباس - دبیر پروژه مهر آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: در راستای رضایتمندی شهروندان و اجرای دقیق قوانین و مقررات، ۸۷ بازرس در قالب ۲۹ گروه از نحوه ثبت نام مدارس استان بازدید می کنند.
۸۷ بازرس بر روند ثبت نام در مدارس هرمزگان نظارت می کنند

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد رحیمی پور با عنوان این خبر گفت: در سال تحصیلی آینده با توجه به شرایط ویژه و رایت پروتکل های بهداشتی، ۸۷ بازرس در قالب ۲۹ گروه ضمن نظارت بر ستادهای ثبت نام، از روند ثبت نام تمامی آموزشگاه های استان بازدید می کنند.

وی افزود: ثبت نام دانش آموزان مطابق با آئین نامه اجرایی و آموزشی مدارس و نیز مصوبات شورای آموزش و پرورش است که باید در ثبت نام تمامی مدارس رعایت شود.

رحیمی پور رعایت منشور حقوق شهروندی وصیانت از حقوق مردم را در روند ثبت نام مهم برشمرد و بر رعایت اصل تکریم و کرامت انسانی و رفتارهای محترمانه و اداره شایسته امور برپایه قانون مداری، کارآمدی، شفافیت و عدالت تأکید کرد.

رئیس اداره بازرسی عملکرد و رسیدگی به شکایات آموزش و پرورش استان هرمزگان اضافه کرد: رعایت اصل بی طرفی و پرهیز از هرگونه پیش داوری و همچنین حق دسترسی آسان و سریع به خدمات اداری از دیگر مؤلفه هایی هستند که مدیران مدارس باید سرلوحه کاری خود قرار دهند.

رحیمی پور خاطر نشان کرد: بیش از چهار و هزار و ۳۰۰ مدرسه در استان هرمزگان در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم وجود دارد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما