کدخبر : 182135
دوشنبه 22 ژوئن 2020 - 23:09
فاقددیدگاه
پرینت

دریافت تجهیزات بیمارستانی با پیگیری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس

رئیس بیمارستان شهداء بندرلنگه از دریافت تجهیزات بیمارستانی با پیگیری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس خبر داد.


دریافت تجهیزات بیمارستانی با پیگیری نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس

دکتر حسن زارعی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرلنگه با اشاره به موج دوم ویروس کرونا در بندرلنگه، اظهارکرد: پرسنل و کادر درمانی بیمارستان شهدای بندرلنگه با همه توان خود در جهت درمان بیماران کووید ۱۹ از هیچ تلاش فروگذار نخواهند بود و بصورت شبانه‌روزی برای بهبود این مبتلایان به کرونا تلاش می‌کنند.

وی با تقدیر از تلاش نماینده غرب هرمزگان در مجلس در خصوص پیگیری مسائل و مشکلات بیمارستان، افزود: مهندس جباری از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز پیگیری‌های خوبی در خصوص مسائل و مشکلات روزمره ما از طرق مختلف علی‌الخصوص وزارت بهداشت داشته‌اند.

رئیس بیمارستان شهداء بندرلنگه اضافه کرد: با پیگیری‌های نماینده مردم غرب هرمزگان، در سفر اخیر معاون بهداشت یکسری تجهیزات از قبیل ساکشن و تشک مواج را دریافت نمودیم.

زارعی با اشاره به این موضوع که صبح امروز نیز نماینده غرب هرمزگان قصد ملاقات با وزیر بهداشت را داشتند و با بنده در خصوص نیازمندی‌های بیمارستان و حوزه مربوطه تماس گرفتند، بیان داشت: نماینده غرب هرمزگان در مجلس مرتب و بصورت روزانه با بنده در تماس هستند و مسائل مربوط به بیماران کرونا و بیمارستان را رصد و پیگیری می‌کنند.

وی با بیان اینکه جهت حل مشکلات پیش‌روی خود به کمک مردم ، نماینده و دانشگاه نیاز داریم، یادآور شد: خواهشا مبتلایان به کووید ۱۹ علائم دار نگذارند علائم آن‌ها از قبیل تنگی نفس شدت پیدا کند و بعد به بیمارستان مراجعه کنند بلکه جهت مراحل درمان سریعتر اقدام کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما