کدخبر : 182125
دوشنبه 22 ژوئن 2020 - 22:55
فاقددیدگاه
پرینت

۹۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای حل مشکل درمان،راه و آب به تصویب رسید

بندرعباس - استاندار هرمزگان از تصویب ۹۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز بیمارستان ها، حل مشکل آب در غرب جزیره قشم، راههای مواصلاتی بشاگرد، مسکن نیازمندان و پرداخت حقوق کادر درمانی خبر داد.
۹۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای حل مشکل درمان،راه و آب به تصویب رسید

فریدون همتی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح مصوبات جلسه مشترک استاندار هرمزگان، مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس، رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور بیان داشت: در این جلسه ۹۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای حل مشکلات زیرساختی و احداث راه، حل مشکل آب، تجهیز و راه اندازی بیمارستان‌ها و خرید ۳ دستگاه آمبولانس به تصویب رسید.

وی اظهار داشت: در این جلسات مسائل و مشکلات استان در حوزه‌های مختلف از جمله راه، آب، بهداشت و درمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در پایان تصمیمات خوبی در راستای حل مشکلات استان به تصویب رسید.

همتی تصریح کرد: در حوزه بهداشت و درمان مبلغ ۵۱۰ میلیارد ریال جهت خرید تخت و تجهیز بیمارستان‌ها مصوب شد. همچنین مبلغ ۳۶۰ میلیارد ریال جهت پرداخت حقوق و دستمزد ۳۰۰ نفر از کادر درمانی تصویب شد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: مشکل آب غرب جزیره قشم که از دیرباز به عنوان یک خواسته جدی مردم مطرح بود با مساعدت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان یکی از مصوبات جلسه مطرح و اعتبار مورد نیاز مصوب شد.

وی ادامه داد: خرید ۳ دستگاه آمبولانس برای حل مشکل بهداشت و درمان در شهرستان بشاگرد از دیگر مصوبات این جلسه بود و امیدواریم با الحاق این ۳ دستگاه آمبولانس تا حدودی بخشی از مشکلات درمانی شهرستان بشاگرد مرتفع شود. همچنین در حمایت نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس اعتبار مورد نیاز جهت احداث راههای مواصلاتی در بشاگرد به تصویب رسید.

همتی اعلام کرد: طی ۲ هفته آینده محمد باقر نوبخت جهت افتتاح ۲ هزار واحد مسکونی و بازدید از بیمارستان‌های در دست احداث و بیمارستان‌های فعلی جهت اطلاع دقیق از کمبودها به هرمزگان سفر خواهد کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما