کدخبر : 182121
دوشنبه 22 ژوئن 2020 - 22:51
فاقددیدگاه
پرینت

اعضای باند ۷ نفره سارقان به عنف در اهواز دستگیر شدند

اهواز- فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری اعضای باند هفت نفره سارقان به عنف با ۱۶ فقره سرقت در شهرستان اهواز خبر داد.
اعضای باند ۷ نفره سارقان به عنف در اهواز دستگیر شدند

سرهنگ محسن دالوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت گوشی تلفن همراه به روش زورگیری و موبایل قاپی در برخی از مناطق شهر اهواز، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری ۲۶ اهواز با کار اطلاعاتی، هویت و مخفیگاه سارقان را شناسایی کرده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی یک عملیات ضربتی تمامی اعضای باند هفت نفره سارقان به عنف گوشی تلفن همراه را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با اشاره به اینکه تاکنون ۹ نفر از مالباختگان پس از مواجهه حضوری موفق به شناسایی سارقان و تحویل گرفتن گوشی تلفن همراه خود شدند، تصریح کرد: متهمان که دارای سوابق متعدد سرقت هستند در تحقیقات پلیس به ۱۶ فقره سرقت موبایل به روش خوابیدن و زورگیری در سطح شهرستان اهواز اعتراف کردند.

سرهنگ دالوند در پایان به کاهش ۱۲ گوشی تلفن همراه و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی مربوط به متهمان اشاره کرد و گفت: متهمان پس از صدور قرار تأمین مناسب سطح مقام قضائی، روانه زندان شدند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما