کدخبر : 182108
دوشنبه 22 ژوئن 2020 - 14:46
فاقددیدگاه
پرینت

شکست قبح کرونا از این بیماری خطرناک‌تر است

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه شکست قبح کرونا و از بین رفتن باور کرونا خطرناکتر از این بیماری است، افزود: هیچ گونه اهمال کاری در این راستا جایز نیست.


شکست قبح کرونا از این بیماری خطرناک‌تر است

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، علیرضا اتابک در نشست شورای سلامت شهرستان با بیان اینکه کرونا به شیوه‌های جدید ورود کرده و زنگ خطر شیوع آن مجدد به صدا درآمده است، اظهار داشت: مراودات و تأثیرپذیری از استان‌های همجوار ما را در معرض آسیب جدی قرار داده است.

اتابک با بیان اینکه هیچ گاه ادعا نکردیم وضعیت سفید است و یا کرونا را شکست دادیم، تصریح کرد: آمادگی مقابله با بیماری همواره مورد تاکید بود.

وی گفت: توان افزایی برای مقابله با این بیماری بیش از قبل مورد نیاز است.

اتابک با بیان اینکه شکست قبح کرونا و از بین رفتن باور کرونا  خطرناکتر از این بیماری است، ادامه داد: باید با استفاده از ظرفیت بسیج، سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های جهادی بتوانیم اعتماد عمومی را بدست آوریم.

رئیس شورای سلامت کهگیلویه تصریح کرد: شهرستان‌های همجوار که گذر از شهرستان اجتناب ناپذیر است ما ناچار به خدمات‌دهی به این شهرستان هستیم بنابراین آژیر خطر در شهرستان ما به صدرا درآمده است.

اتابک با اشاره به بومی شدن دستورالعمل‌ها ی پیشگیری از کرونا گفت: هیچ گونه اهمال کاری در این راستا جایز نیست هر مسوولی باید به وظیفه خود عمل کند.

وی با انتقاد از روال برگزاری جشن‌های عروسی در تالارها بی‌خیالی مدیران در مقابل رفتار تهدید آمیز مردم را متذکر شد و تصریح کرد:
هر روز برای تالارهای پذیرایی و مراسمات غیر ضرور افزایش آمار کرونا داریم و با کمال تأسف می‌بینیم گاهی مدیری که باید تالار را تعطیل کند کت شلوار پوشیده و در عروسی شرکت کرده است.

اتابک افزود: فعالیت بسیاری از صنوف سفره خانه‌ و کافی شاپ‌ در حالی است که گفته می‌شود مجوز ندارند! اما اینکه چرا با این وجود جایی که سلامت مردم را به خطر می اندازد فعالیت دارد و تعطیل نیست جای سؤوال دارد.

وی گفت: این صنوف که متولی هم ندارند اگر مجوز از هیچ نهادی ندارند یکبار برای همیشه تخریب شوند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما