کدخبر : 182094
سه شنبه 14 مرداد 1399 - 10:54
فاقددیدگاه
پرینت

از عملکرد شورای فرهنگ عمومی خوزستان راضی نیستم

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با ابراز عدم رضایت از عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان، گفت: سبک زندگی اسلامی اولویت فرهنگی استان است.

حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: انشاءالله برای آینده شورای فرهنگ عمومی برنامه داریم و سعی می‌کنیم با راه‌اندازی کارگروه‌ها و کمیته‌های مختلف، در موضوعات گوناگون شورای فرهنگ عمومی وارد شده و به طور جدی اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه از عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان راضی نیستم، افزود: از یک سال و خورده‌ای قبل که بنده آمدم و شروع به فعالیت کردم، چند جلسه شورای فرهنگ عمومی برگزار شد که متاسفانه به مسئله کرونا برخوردیم و باعث تعطیل شدن جلسات ما شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به اولویت‌های فرهنگی در خوزستان نیز گفت: در موضوع فرهنگ، سبک زندگی اسلامی اولویت اول استان است. با توجه به اینکه در ۴۰ سال دوم انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم، ۷ سرفصل در بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده، وجود دارد که به دنبال پیش بردن تمام این سرفصل‌ها خواهیم بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما