کدخبر : 182077
دوشنبه 22 ژوئن 2020 - 14:29
فاقددیدگاه
پرینت

مسئله تکریم دختران در دهه کرامت پررنگ‌تر شود

بوشهر - امام جمعه بندر دیر گفت: امسال با توجه به تبلیغات غرب‌گرایان، مدافعان حقوق زنان و فمینیست‌ها علیه اسلام، باید مسئله تکریم دختران در دهه کرامت پررنگ شود.
مسئله تکریم دختران در دهه کرامت پررنگ‌تر شود

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدعلی حسینی صبح دوشنبه در نشست با روحانیون و مبلغین شهرستان دیر، اظهار داشت: روحانیون و مبلغین پرچم داران دین و مذهب هستند و نقش مهمی در جذب جامعه و جوانان به ارزش‌های دینی و تربیت نسل انقلابی دارند.

امام جمعه بندر دیر با بیان اینکه امروز برای حل مشکلات و ناهنجاری‌های سطح جامعه نیازمند هم افزایی هستیم، افزود: در تبلیغ دین باید همه جوانب را در نظر بگیریم و نباید به گونه‌ای سخن بگوییم که مردم نسبت به دین سهل انگار شوند.

وی با تبریک فرا رسیدن دهه کرامت، بیان کرد: امسال با توجه به تبلیغات غرب‌گرایان، مدافعان حقوق زنان و فمینیست‌ها علیه اسلام، باید مسئله تکریم دختران در دهه کرامت پررنگ شود تا از یک سو بدانند اسلام و رهبران دینی ما چه اهمیتی به شخصیت زنان و دختران داده‌اند و از طرفی جلوی کسانی که دختران را علیه دین تحریک می‌کنند، گرفته شود.

حسینی گفت: اسلام منادی حق حیات، آموزش، شخصیت، الگو بودن و آزادی و مالکیت برای دختران و زنان است که اگر بتوانیم این مطالب را برای جامعه بازگو کنیم می‌توانیم از هجمه علیه دین و واداشتن دختران به دهن کجی به دین جلوگیری کنیم.

احداث خانه‌های عالم در شهرها و روستاها

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر با گرامیداشت یاد شهدای روحانیت، عنوان کرد: با رویکرد جهادی که در پیش گرفته‌ایم در کنار سایر نهادهای فرهنگی و تبلیغی به دنبال تحقق اهداف و نهادینه شدن ارزش‌های اسلامی در جامعه هستیم.

حجت الاسلام سید ابراهیم سعیدی افزود: پیگیری احداث خانه‌های عالم در شهرها و روستاها و امام جماعت برای مساجد و ایفای نقش روحانیون در بحث کمک‌های مؤمنانه از جمله فعالیت‌هایی بوده است که به خوبی انجام گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ساختمان جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیر پیشرفت فیزیکی خوبی داشته که با تکمیل آن فعالیت‌های قرآنی و سایر دوره‌های آموزشی بهتر دنبال می‌شود

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما