کدخبر : 182062
یکشنبه 25 خرداد 1399 - 15:33
فاقددیدگاه
پرینت

رزمایش دوم «بنیاد احسان» در راه است

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هرمزگان گفت: حسب دستور ریاست محترم ستاد و همچنین مساعدت بنیاد احسان، در ادامه رزمایش نخست در ماه مبارک رمضان، رزمایش دوم در روزهای آتی برگزار می‌شود.


رزمایش دوم «بنیاد احسان» در راه است

منوچهر دانشمند صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و همچنین شرایط نامطلوب استان هرمزگان، متأسفانه تعداد قابل توجهی از خانوارها دچار مشکل معیشتی شده‌اند.

وی افزود: برای حمایت از این خانوارها حسب دستور ریاست محترم ستاد و همچنین مساعدت بنیاد احسان، وابسته به ستاد اجرایی، در ادامه رزمایش نخست در ماه مبارک رمضان، رزمایش دوم در روزهای آتی برگزار می‌شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هرمزگان به توزیع تعداد ۶۰ هزار قطعه مرغ در رزمایش دوم توسط این ستاد اشاره کرد و گفت: شناسایی خانوارهای مورد هدف از سوی گروهای جهادی همکار انجام می‌شود که در این خصوص از تمامی گروهای جهادی، خیرین، سمن‌ها و فعالان اجتماعی درخواست ثبت گروه و سهمیه در سامانه احسان می‌شود.

دانشمند با اشاره به رزمایش اول در ماه مبارک رمضان عنوان داشت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) بر حسب وظیفه خیرخواهانه خود همایش همدلی و احسان جهت کمک به نیازمندان را در ماه مبارک رمضان برگزار کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: این همایش در ماه مبارک رمضان و در روز تولد امام حسن(ع) با تهیه ۳۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی شامل؛ مرغ، برنج، حبوبات، روغن و کنسروجات برگزار شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) هرمزگان، ارزش هر بسته غذایی در رزمایش اول را ۳۲۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: ارزش بسته‌هاى معیشتى اختصاص یافته به هرمزگان در ماه مبارک رمضان ١٠ میلیارد و ٤٠٠ هزار تومان برآورد شد که با محوریت نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس این هدایایی که از سوی دفتر مقام معظم رهبری ارسال شده بود به دست آسیب‌دیدگان و کسانی که در استان هرمزگان تحت تأثیر معیشتی بودند، قرار گرفت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما