کدخبر : 182048
یکشنبه 14 ژوئن 2020 - 15:24
فاقددیدگاه
پرینت

فارس من| تنها جایگاه CNG در پایتخت انرژی فعال است

مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: اکنون تنها جایگاه سی ان جی فعال در شهرستان عسلویه جایگاه متعلق به شهرداری عسلویه است که در این شهر فعالیت دارد.فارس من| تنها جایگاه CNG در پایتخت انرژی فعال است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه، مخاطبان خبرگزاری فارس سوژه‌ای را تحت عنوان «نبود پمپ‌گاز در شهر معدن گاز و نفت عسلویه» در بخش فارس‌من ثبت کردند و عنوان داشتند که «در عسلویه که معدن گاز زیادی از ذخایر جهان انباشته شده و پالایش می‌شود مردم یک ایستگاه فعال و سالم CNG ندارند».

مهرداد بیوکی درباره وضعیت جایگاه‌های سوخت در عسلویه گفت: فعالیت جایگاه سی ان جی نخل تقی که متعلق به شهرداری این شهر است به علت نقص فنی از اواخر اردیبهشت متوقف شده و در حال تعمیر است که در تلاش هستیم قطعه مورد نظر جایگاه زودتر تامین و فعالیتش از سر گرفته شود.

مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر افزود: جایگاه سی ان جی که در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس قرار دارد به علت مشکلاتی که با پیمانکار داشته‌اند چند ماهی است که فعالیت ندارد و امیدواریم زودتر این مشکل حل شود.

وی ادامه داد: اکنون تنها جایگاه سی ان جی فعال در شهرستان عسلویه جایگاه متعلق به شهرداری عسلویه است که در این شهر فعالیت دارد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما