کدخبر : 182024
یکشنبه 14 ژوئن 2020 - 15:04
فاقددیدگاه
پرینت

تشکل‌های قرآنی استان بوشهر در قالب رزمایش مواسات خوش درخشیدند

بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: تشکل‌های قرآنی استان بوشهر در قالب رزمایش مواسات خوش درخشیدند.
تشکل‌های قرآنی استان بوشهر در قالب رزمایش مواسات خوش درخشیدند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه که به مناسبت ماه مبارک رمضان در این استان برگزار شده بود، بعد از پایان ماه رمضان همچنان ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: تشکل های قرآنی استان به تبعیت از فرامین عدالت محور رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، نقش ارزشمندی در اجرای رزمایش مواسات و یاری رساندن به محرومان و آسیب‌دیدگان ایفا کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر یادآور شد: در همین راستا با کمک تشکل‌های قرآنی تاکنون حدود ۶۸۰ میلیون تومان کمک مردمی برای توزیع میان نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا جمع‌آوری شده است.

وی با تأکید بر لزوم بهره‌گیری بیشتر از ظرفیت فعالان قرآنی برای تهیه و توزیع کمک‌های مؤمنانه اضافه کرد: در دوران شیوع ویروس کرونا شاهد نقش‌آفرینی گسترده گروه‌های مختلف مردم به‌ویژه فعالان قرآنی وفرهنگی در حوزه کمک رسانی هستیم.

حجت‌الاسلام سروستانی گفت: تشکل‌های قرآنی نقش مؤثری در کمک به حل مشکلات جامعه در مقاطع مختلف دارند از جمله: همکاری در سمپاشی محلات، معابر، مساجد، راه‌اندازی کارگاه‌های دوخت ماسک و لباس‌های بهداشتی ضدویروس و توزیع رایگان آنها بین مردم از دیگر اقداماتی است که توسط فعالان قرآنی و جوانان جهادی این استان انجام شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: در این ایام که تجمع در مساجد و مراکز قرآنی ممنوع است اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر به صورت جدی وارد عرصه فضای مجازی شده و برنامه‌های قرآنی متنوعی در شبکه‌های اجتماعی پیش بینی و اجرا کرده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما