کدخبر : 181895
پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020 - 13:12
فاقددیدگاه
پرینت

کشف محموله قاچاق میلیاردی در محور گناوه به گچساران

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: ۲ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریال کالای قاچاق از ۵ دستگاه خودرو در محور گناوه به گچساران کشف شد.


کشف محموله قاچاق میلیاردی در محور گناوه به گچساران

به گزارش  خبرگزاری  فارس از گچساران به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی انصاری در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران پاسگاه انتظامی آب‌شیرین فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران با هماهنگی مرجع قضائی در محورهای مواصلاتی گناوه به گچساران ایست و بازرسی برپا کردند.

وی افزود: مأموران حین کنترل خودروهای عبوری محور گناوه به گچساران طی یک عملیات به ۵ دستگاه خودروی سواری به صورت کاروانی مشکوک شدند و آن ها را متوقف کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: مأموران در بازرسی از این خودروها۲ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار، ۴۸دستگاه اتوبخار، ۲هزار و۶۸۰عددفندک،۷۶۸ عددپاستور، یک هزار و ۵۶۰ عدد خمیردندان،۴ هزارو۲۱۲عدد آدامس، ۳دستگاه کولرگازی دو تیکه،۴۵ عدد ترازوی دیجیتال، یک دستگاه یخچال فریزر دوقلو که همگی فاقد اسناد گمرکی بودند، کشف و ضبط کردند.

سردار انصاری با اشاره به این که برابر نظر کارشناسان، ارزش کالاهای کشف شده ۲ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریال، برآورد شده است خاطرنشان کرد: در این راستا ۵ متهم به همراه پرونده هایشان به اداره تعزیرات حکومتی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه قاچاق از تهدیدهای مهم تولید و اشتغال ملی است، تصریح کرد: نیروی انتظامی قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد می کند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما