کدخبر : 181509
پنج‌شنبه 14 می 2020 - 0:53
فاقددیدگاه
پرینت

در دیدار مسئولان هرمزگان با وزیر ورزش چه گذشت؟/ رونق به «فوتبال» استان باز می‌گردد؟

استاندار هرمزگان به‌ همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان، روز گذشته با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌وگو کردند و آخرین وضعیت پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

فریدون همتی استاندار هرمزگان به‌همراه محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان روز گذشته با مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت‌وگو کردند و آخرین وضعیت پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار توافق شد تا علاوه بر اعتبارات مصوب هر یک از پروژه‌ها، با اختصاص اعتبارات ملی از سوی وزارت ورزش و جوانان در جهت تسریع در اتمام و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی هرمزگان، حمایت لازم انجام شود.

بهره‌برداری و افتتاح فاز اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری شهرستان میناب و سالن ورزشی سام و زال قشم در هفته دولت سال جاری، توسعه امکانات ورزشی استان و نیز بررسی روند جاری ورزش هرمزگان و ظرفیت‌های موجود استان در خصوص برگزاری مسابقات و حضور یک نماینده از استان هرمزگان در لیگ دسته یک فوتبال کشور، در این دیدار مورد تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه این نشست اعتباراتی برای تجهیز مجموعه ورزشی ۲۰ هزار نفری خلیج فارس، آغاز عملیات احداث سالن ورزشی شش هزار نفری بندرعباس و ساخت دهکده ورزش‌های آبی و ساحلی در استان، اختصاص داده شد.

محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان نتایج جلسه استاندار با وزیر ورزش و جوانان را مفید و مؤثر خواند و گفت: جهت افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی ورزشی استان از وزیر ورزش دعوت می‌کنیم که به هرمزگان سفر کنند.

به گزارش فارس وی ادامه داد: بر همین اساس ضرورت دارد که از ظرفیت‌های ارزشمند موجود، استفاده مطلوب برده شود و گام‌های مؤثری در جهت تکمیل و توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان برداشته شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما