کدخبر : 181493
پنج‌شنبه 14 می 2020 - 0:33
فاقددیدگاه
پرینت

توزیع ۳۰۰هزاربسته حمایتی در خوزستان تا پایان رمضان

استاندار خوزستان گفت: ۳۰۰ هزار بسته حمایتی معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان بین اقشار نیازمند و کم برخوردار استان توزیع می‌شود.

غلامرضا شریعتی چهارشنبه در حاشیه آیین توزیع بسته های حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان در بین خانواده های نیازمند در محل مصلای اهواز در جمع خبرنگاران بیان کرد: پس از فرمایش مقام معظم رهبری پیرامون کمک های مومنانه استان خوزستان در این زمینه پیشگام بوده است.

به گزارش ایرنا وی گفت: این کمک ها به خانواده های نیازمند زیر پوشش سازمان های حمایتی و خانواده های  نیازمند آسیب دیده از کرونا تحویل داده می شود.

استاندار خوزستان بیان کرد: در راستای کمک به افراد زیر پوشش سازمان های حمایتی کمیته امداد امام(ره) خوزستان تا امروز ۳۲ هزار بسته معیشتی توزیع کرده و امروز نیزپنج هزار بسته دیگر در میان افراد زیر پوشش خود توزیع می کند.

وی گفت: از ابتدای ماه رمضان تا کنون در قالب طرح کمک مومنانه ۱۸۰ هزار بسته معیشتی از طریق بسیج در استان خوزستان توزیع شده و امروز ۳۰ هزار بسته دیگراز هلال احمرخوزستان توزیع خواهد شد .

استاندار خوزستان اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم از طریق خیران و همچنین شرکت ها و دستگاه های توانمند استان و بسیج و با همکاری فرمانداران و ائمه جمعه شهرستان ها این کمک ها را در سطح استان جمع آوری و توزیع کنیم و به فرمایش مقام معظم رهبری و همچنین وظیفه انسانی و دینی خود در ماه مبارک رمضان عمل کنیم.

رزمایش کمک مومنانه برای کمک به خانواده های کم برخوردار و آسیب دیده از کرونا در پی فرمایش مقام معظم رهبری در سطح کشور درحال اجرا است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما