کدخبر : 181486
پنج‌شنبه 14 می 2020 - 0:26
فاقددیدگاه
پرینت

حسینی بوشهری: شب‌های قدر بهترین فرصت برای رفع بلا و گرفتاری‌ها است

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: شب‌های قدر بهترین فرصت توسل به درگاه خداوند برای رفع بلا و گرفتاری‌ها از جمله بیماری مهلک کرونا است.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری روز چهارشنبه افزود: خداوند متعال فرصت‌هایی را در اختیار بندگان خود قرارداده است برخی از این فرصت‌ها زمانی و برخی دیگر مکانی است.

وی ادامه داد: ماه مبارک رمضان یکی از فرصت‌های زمانی است که خداوند متعال در اختیار انسان‌ها قرارداده‌است و در همین ماه مبارک شب‌های قدر از جمله فرصت‌های طلایی هستند که تقدیر کار بندگان خدا تا یک سال نوشته می‌شود.

حسینی بوشهری ادامه داد: در این شب‌ها فرصتی فراهم‌شده‌است تا بندگان خداوند به درگاهش روی آورده و توبه کنند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه بابیان این‌که نمازها و دعاهای بسیاری در این شب‌ها سفارش شده‌است، افزود: یکی از مراسم با فضیلت و مهم در این شب‌ها، قرآن بر سر گذاشتن است که در حقیقت خداوند را به ائمه و اهل‌بیت (ع) قسم داده و ایشان را واسطه قرا می‌دهیم تا خداوند از سر تقصیرهای ما بگذرد.

وی بیان کرد: انسان در سال ممکن است که به گناه و آلودگی دچار شود و چه فرصتی بهتر از شب قدر که از خداوند بخواهیم از گناهان ما  بگذرد.

حسینی بوشهری با اشاره به شرایط کنونی کشور و جهان گفت: در این ایام و شرایطی که ویروس کرونا و این بیماری مهلک دنیا را فراگرفته فرصتی به وجود آمده تا با رعایت اصول بهداشتی و توصیه‌ مسئولان وزارت بهداشت با حضور در مساجد به درگاه خداوند متوسل بشویم.

به گزارش ایرنا وی ادامه داد: این شب‌ها بهترین فرصت است که از خداوند متعال طلب کنیم که این بیماری مهلک را دفع کند و مردم جهان با سلامت و عافیت به زندگی خودشان ادامه بدهند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما