کدخبر : 181420
سه‌شنبه 12 می 2020 - 22:33
فاقددیدگاه
پرینت
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان اعلام کرد:

ثبت بیش از پنج میلیون و ۲۰۰هزار تردد در هرمزگان

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای هرمزگان از ثبت بیش از پنج میلیون و ۲۰۰هزار تردد از اسفند ۹۸ تا انتهای فروردین ۹۹ در استان خبر داد.

یوسف عابدینی ابراز داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا از ابتدای اسفندماه ۹۸ و تأثیر متقابل این موضوع برحمل و نقل و ترددهای جاده‌ای و بررسی نتایج گزارشات واصله، نشان می‌دهد، متوسط تردد وسایل نقلیه در ایام کرونا و در بازه زمانی ۱ اسفندماه ۹۸ تا ۳۱ فروردین ماه ۹۹ در مجموع کاهش قابل توجه‌ای داشته است.

وی افزود: براساس آخرین آمارهای دریافت شده از تردد شمارهای جاده‌ها، کل ترددهای استانی در این بازه زمانی پنج میلیون و ۲۳۹ هزار و ۸۹۸ وسیله نقلیه بوده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۵۴ درصد کاهش یافته است.

عابدینی گفت: متوسط ورود و خروج روزانه انواع وسیله نقلیه استان نیز در این دوره ۳۹۹ هزار و ۶۷۰ تردد برای انواع وسایل نقلیه بوده است که نسبت به سال گذشته در همین ایام ۴۸ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان افزود: شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد و سفرهای جاده‌ای در کاهش میزان تصادفات و تلفات ناشی از آن مؤثر بوده است، به طوری که کاهش ۶۰ درصدی شاخص تعداد تصادفات جاده‌های استان در بازه ۲۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین ماه (ایام طرح سفرهای نوروزی) نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما