کدخبر : 180210
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت

عضویت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در طرح سازمان بهداشت جهانی برای درمان کرونا

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از عضویت بیمارستان های شهید دکتر چمران و حضرت علی اصغر (ع) شیراز در طرح بزرگ درمان بیماران مبتلا به کروناویروس ارائه شده از سوی سازمان جهانی بهداشت، خبر داد.

محسن مقدمی امروز در جلسه ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر اظهارداشت: بیمارستان شهید چمران و حضرت علی اصغر(ع) شیراز به عنوان بیمارستان های منتخب طرح بزرگ درمانی سازمان بهداشت جهانی برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس قرار گرفتند.

وی انتخاب بیمارستان شهید دکتر چمران و حضرت علی اصغر(ع) شیراز در طرح جامع و بزرگ سازمان بهداشت جهانی را برای کشور، استان فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتخار بزرگی دانست و افزود: با قرارگرفتن این دو بیمارستان در این طرح، ما می توانیم  از داروهایی اصلی بیماری کرونا برخوردار شویم.

رئیس کارگروه علمی مبارزه با کروناویروس در دانشگاه علوم پزشکی شیراز یادآور شد: درحال حاضر این داروها در شیراز موجود بوده و از آن برای درمان بیماران بدحال و سایر بیماران استفاده می شود.

به گزارش فارس مقدمی گفت: هدف از اجرای طرح جامع و بزرگ سازمان بهداشت جهانی آن است تا اطلاعاتی که از بیماران کسب می شود را جمع آوری کرده و در ایجاد یک پروتکل بزرگ جهانی در درمان بیماران کرونایی سهیم شویم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما