کدخبر : 179334
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح کارگاه جهادی تولید ماسک با حضور فرمانده سپاه هرمزگان+عکس

کارگاه جهادی تولید ماسک بچه‌های حضرت زهرا (س) با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افتتاح شد.

کارگاه جهادی تولید ماسک « بچه‌های حضرت زهرا (س) » به عنوان یکی از مجهزترین و پرتولیدترین واحدهای تولید ماسک موجود در جنوب کشور با حضور سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افتتاح شد.

این کارگاه با حضور ۱۵ نیروی جهادی «دوره دیده» با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای هرمزگان و اداره کل بهزیستی ایجاد شده و روزانه ۳ هزار ماسک استاندارد تولید و با تحویل به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برای ضدعفونی‌سازی، آنها را به دست عموم مردم و مراکز مورد نیاز می‌رساند.

حمیدرضا محرابی‌فرد مسؤول این گروه جهادی با بیان این که همه نیروهای مشغول بکار در این کارگاه جهادی را جوانان ۱۸ تا ۲۰ ساله تشکیل می‌دهند، افزود: این جوانان با طی دوره‌های خاص خیاطی به صف تولید ماسک در شرایط خاص کشور به منظور کمک به مقابله با ویروس کرونا پیوسته‌اند تا بتوانند خدمتی هرچند کوچک در کنار «سربازان سلامت» کشورمان کنند.

به گزارش فارس وی از بنیاد علوی برای حمایت از این گروه جهادی از ابتدای آغاز فعالیت تاکنون نیز تقدیر کرد و گفت: روند تولید ماسک را به طور تصاعدی افزایش خواهیم داد و این کارگاه توانایی تولید ماسک و لباس‌های مخصوص ضد ویروس را تا ۳ برابر ظرفیت فعلی داراست.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما