کدخبر : 179247
چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
فاقددیدگاه
پرینت

۶ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۶ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۱۹ فقره سرقت نیز کشف شد.
۶ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های به عنف و مسلحانه، طی یک هفته گذشته ۶ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی در شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر و خاش با هماهنگی‌های قضائی در عملیات‌های مقتدرانه این افراد سابقه‌دار را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در این رابطه علاوه بر کشف سه دستگاه خودروی مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۶ دستگاه تلفن همراه ،۱۵ رأس گوسفند و مقادیری وجه نقد سرقت شده کشف شد.

وی تصریح کرد: همچنین سه قبضه کلت کمری به همراه سه تیغه خشاب، یک قبضه مینی کلاش به همراه ۲۵ فشنگ جنگی از متهمان کشف شد.

سردار قنبری بیان کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و سه فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به موتور سیکلت، یک فقره سرقت به عنف احشام، ۹ فقره سرقت به عنف تلفن همراه ،۲ فقره سرقت به عنف وجه نقد و کیف پول اعتراف کرده‌اند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی تصریح کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به‌ویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما