کدخبر : 179177
دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
فاقددیدگاه
پرینت

شرکت‌های نفتی مستقر در شهرستان گناوه قرنطینه شوند

فرماندار گناوه گفت: محل فعالیت نیروهای شاغل وابسته در تاسیسات و شرکت‌های نفتی در جوار این شهرستان بمنظور پیشگیری از شیوع و انتشار بیماری کرونا قرنطینه شوند.

غلامرضا مهرجو روز دوشنبه درگفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در این ارتباط در نامه‌ای به این شرکت‌ها ابلاغ شده  جهت پیشگیری از شیوع  و درصورت موارد مشکوک به بیماری کرونا ، تمامی کمپ‌هایی که نیروی انسانی در آن مشغول بکار هستند قرنطینه شوند.

وی اظهارداشت: تاسیسات و شرکت های نفتی مستقر در شهرستان گناوه  در راستای  پیشگیری و حفظ سلامت  نیروهای شاغل و اهالی این شهرستان در برابر کرونا  نسبت به قرنطینه کردن محل فعالیت  اقدام کنند.

فرماندار گناوه گفت: تمامی نیروهای شاغل در این شرکت‌ها  با خارج نشدن از محل فعالیت خود کمک شایانی در مقابله با بیماری کرونا خواهند کرد.

وی با تقدیر از تلاش و  زحمات متولیان و نیروهای شاغل در این شرکت‌ها از آنان خواست برای شکست و ریشه‌کن کردن بیماری کرونا  در این شهرستان ضمن توصیه‌های بهداشتی در محل کار خود مانده و از تردد و حضور در شهرستان خودداری کنند.

مهرجو  همچنین از  گناوه ای های مقیم دیگر استان‌های کشور که در  ایام تعطیلات نوروز به این شهرستان عزیمت کردند  خواست از دید و بازدید با بستگان  و حضور در شهر پرهیز کنند.

فرماندار گناوه افزود: از این خانوارها درخواست می‌شود بمنظور قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا و پیشگیری از شیوع در شهرستان تا زمانی که در منطقه حضور دارند، خود را قرنطینه خانگی کنند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر  در جوار تاسیسات مهم نفتی کشور واقع و چندین شرکت وابسته به آن در منطقه فعال هستند و  عمده مایحتاج خود را از این شهرستان خریداری و تامین می کنند.

این شهرستان علاوه بر همجواری با تاسیسات و شرکت‌های نفتی، درمسیر خطوط لوله های انتقال نفت خام در بستر دریا به پایانه نفتی جزیره خارگ نیز قرار دارد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما