کدخبر : 179107
یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت

عیدی شهرداری قزوین به اجاره نشینان خود/ اجاره بهای اسفندماه و فروردین ماه را پرداخت نکنید


عیدی شهرداری قزوین به اجاره نشینان خود/ اجاره بهای اسفندماه و فروردین ماه را پرداخت نکنید

سیاوش طاهرخانی، شهردار قزوین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین ضمن تبریک ایام نوروز و عید بزرگ مبعث، گفت: با توجه به همکاری دو طرفه‌ای که لازم است میان مدیریت شهری و شهروندان ایجاد شود، مقرر شد شهروندانی که املاک متعلق به شهرداری قزوین را در اجاره دارند و برای پیشگیری از شیع ویروس کرونا، مغازه را چندین روز یا حتی به‌صورت ماهانه بسته‌اند، به‌صورت روزشمار یا ماه‌شمار اجاره‌بها توسط شهرداری به آن‌ها بخشیده شود.

وی افزود: این تصمیم با هماهنگی شورای شهر قزوین گرفته شده و بنابر آن مقرر شده تا شهروندان قزوینی که به‌دلیل رعایت موارد بهداشتی و همکاری با دستگاه‌های دولتی نسبت به بستن مغازه‌های خود اقدام کرده‌اند، متضرر نشوند.

طاهرخانی ادامه داد: از جمله مستقلات شهرداری می‌توان به سرای سعدالسلطنه و برخی اماکن دیگر اشاره کرد.

شهردار قزوین در رابطه با فعالیت‌های شهرداری قزوین جهت مقابله با ویروس کرونا نیز اظهار کرد: همهٔ دستگاه‌ها از جمله شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین جهت مبارزه با ویروس کرونا پای‌کار هستند و نیروهای خدوم شهرداری به‌صورت شبانه‌روزی نسبت به گندزدایی و ضدعفونی اماکن و معابر عمومی اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

وی در ادامه عنوان کرد: هم‌چنین شهرداری قزوین، از لحاظ سیما و منظر شهری و از نظر برنامه‌هایی که به‌صورت مجازی و یا پویش‌های مختلف جهت ماندن مردم در خانه راه‌اندازی شده‌اند، تمام توان خود را به‌کار گرفته تا در کمک مادی و کمک‌های معنوی و راهنمایی‌ها در تمامی عرصه‌ها جهت کنترل ویروس کرونا حضور مثمرثمر داشته باشد.

طاهرخانی در پایان تأکید کرد: از شهروندان عزیز قزوینی تقاضا داریم با در خانه ماندن نقش عظیم خود نسبت به مهار ویروس و قطع زنجیرهٔ انتقال همکاری داشته باشند، ما نیز در کنار مردم خواهیم ماند و با رصد موضوعات مختلف آن‌ها را یاری خواهیم کرد و با دستگاه‌هایی که پیشتاز سلامت هستند همکاری همه‌جانبه خواهیم داشت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما