کدخبر : 179000
چهارشنبه 28 اسفند 1398 - 20:09
فاقددیدگاه
پرینت

بسیج دستگاه های فرهنگی هرمزگان برای مقابله با شیوع کرونا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: همه دستگاه های فرهنگی استان برای مقابله با شیوع ویروس کرونا وهمچنین اطلاع رسانی به عموم مردم و تولید محتوای مناسب بسیج شده اند.

رضا کمالی زرکانی عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ویروس کرونا افزود: اطلاع رسانی سریع و مستمر خبرها، هشدارها و تولیدات محتوایی جهت تشویق مردم برای در خانه ماندن از مهم ترین وظایف کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی است.
وی یادآورشد: همه روزنامه ها، نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی هرمزگان با تمام ظرفیت مشغول اطلاع رسانی وقایع مربوط به ویروس کرونا هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با قدردانی از همکاری و همراهی همه رسانه های استان، خواستار پاسخگویی سریع به شایعه ها و شائبه ها در خصوص بیماری کرونا شد.
به گزارش ایرنا کمالی زرکانی ادامه داد:اگر به شایعه ها سریع و به موقع پاسخ داده نشود، باعث به خطر افتادن سلامت روانی جامعه می شود و مکانیسمی با همکاری اعضای کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی طراحی شده که به اینگونه موارد فوری پاسخ داده می شود.
در نشست هم اندیشی کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ویروس کرونا، مدیر روابط عمومی استانداری هرمزگان، سازمان تبلیغات، نیروی انتظامی، کانون پرورشی فکری کودکان ونوجوانان، شهرداری، سپاه امام سجاد(ع)، خانه مطبوعات، انجمن صنفی کارفرمایان و خبرنگاران هرمزگان و خبرگزاری ایرنا حضور داشتند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما