کدخبر : 178906
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت

۷۵۰۰ لیتر الکل احتکار شده در استان بوشهر کشف شد

بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف هفت هزار و ۵۲۰ لیتر الکل احتکار شده در شهرستان‌های بوشهر و کنگان خبر داد.
 ۷۵۰۰ لیتر الکل احتکار شده در استان بوشهر کشف شد

سردار خلیل واعظی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی در مرحله اول این عملیات با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دو نفر سودجو با احتکار مقدار زیادی الکل طبی در انبار یک واحد صنفی در شهر بوشهر قصد دارند، این مواد را در فرصت مناسب خارج از شبکه توزیع به فروش برسانند.

وی تصریح کرد: مأموران پلیس پس از هماهنگی با مقام قضائی، در بازرسی از این محل پنج هزار و ۳۲۰ لیتر الکل سفید طبی که به صورت غیرمجاز احتکار شده بود، کشف کردند که در همین رابطه ۲ متهم دستگیر شدند.

واعظی عنوان کرد: در یک مرحله دیگر این عملیات، مأموران انتظامی شهرستان «کنگان» با انجام اقدامات اطلاعاتی از قاچاق و عرضه خارج از شبکه الکل طبی و مواد ضدعفونی‌کننده مطلع شده که بلافاصله برای بررسی موضوع به محل موردنظر عزیمت کردند.

وی بیان کرد: مأموران پلیس در بازدید از محل موردنظر موفق شدند، ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر الکل طبی و مواد ضدعفونی‌کننده کشف و چهار متهم اعضای یک باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در این ۲ عملیات در مجموع هفت هزار و ۵۲۰ لیتر الکل به ارزش هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف و ۶ متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بابیان اینکه مواد ضدعفونی‌کننده کشف‌شده برای توزیع در اختیار مراجع بهداشتی قرار گرفت خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف و احتکار اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده موضوع را فوری به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما