کدخبر : 178785
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

توزیع اقلام بهداشتی و خوراکی بین خانواده‌های نیازمند توسط امام جمعه شهر سی‌سخت

در راستای حمایت از خانواده‌های نیازمند اقلام بهداشتی و خوراکی بین خانواده‌های نیازمند توسط امام جمعه شهر سی‌سخت توزیع شد.


توزیع اقلام بهداشتی و خوراکی بین خانواده‌های نیازمند توسط امام جمعه شهر سی‌سخت

به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، از سوی امام جمعه شهر سی‌سخت ناصر مصباح نژاد تعداد ۱۰۰بسته بهداشتی و ویتامین ث بین مردم سی‌سخت برای مقابله با ویروس کرونا توزیع شد.

این بسته‌ها شامل دستکش و الکل ضدعفونی کننده و بسته تقویتی خوراکی شامل ویتامین ث و چای و نبات و لیوان یکبار مصرف است که بین اقشار نیازمند و کم درآمد شهر سی‌سخت توزیع شد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و حمایت از خانواده‌های نیازمند گفت: امروز دنیا درگیر این میهمان ناخوانده و ویروس ویرانگر است و تبدیل شده به یک ایپیدمی و همه بشریت باید کمک کنند تا مهار و کنترل شود.

مصباح‌نژاد بر رعایت بهداشت فردی و توجه به توصیه‌‌های ستاد پیشگیری از کرونا،کمک خیرین سلامت و مشارکت بیشتر در تهیه وسایل بهداشتی و در خانه ماندن و پرهیز از تردد غیرضرور تاکید کرد.

وی گفت: امسال تعطیلات عید نوروز را در خانه بمانیم تا زودتر کرونا را شکست دهیم و توجه داشته باشیم که برخی از علماء و فقها ء معتقدند اگر کسی بوسیله انتقال بیماری واگیر دار موجب خسارت قابل توجه مثل مرگ کسی شود شرعا”مدیون است بنابراین عقل وشرع حکم می‌کند که دفع  ضرر حتی احتمالی واجب است و در پایان در این روزهای ماه رجب که ماه دعا و نیایش است از ظرفیت استجابت دعا و تضرع خالصانه برای دفع این بلا استفاده کنیم تا خداوند از سر لطف و رحمت هرچه زودتر بشریت را  از شر این ویروس خلاص کند و رهایی بخشد.

وی یادآور شد:از مسؤولان صدا و سیما می‌خواهیم در این ایام برنامه‌های جذاب و شاد برای مردم پخش کنند تا مردم هم با رعایت بهداشت و قطع چرخه انتقال نشاط و سرزنده بودن را حفظ کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما