کدخبر : 178776
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت

بسیج امکانات دستگاه‌ها برای ضدعفونی شهرها و روستاهای بوشهر

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: بنا به تشخیص مدیریت ارشد استان از تمام ظرفیت موجود برای مبارزه با ویروس کرونا استفاده می‌شود.بسیج امکانات دستگاه‌ها برای ضدعفونی شهرها و روستاهای بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مهرداد ستوده در جمع خبرنگاران از بسیج امکانات دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر برای ضدعفونی کردن شهرها و روستاهای استان خبر داد و اظهار داشت: تمام اقدامات لازم برای رعایت بهداشت فردی و عمومی و اطلاع رسانی در خصوص ضرورت انجام این کار اندیشیده شده است.

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: بنا به تشخیص مدیریت ارشد استان از تمام ظرفیت موجود برای مبارزه با ویروس کرونا استفاده می‌شود.

وی عنوان داشت: در نشستی که با حضور نمایندگان نیروهای مسلح مستقر در استان، دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری برگزار و مقرر شد شهر بوشهر به چهار بلوک مشخص تقسیم و هر قسمتی توسط یکی از نیروهای مسلح مستقر در استان ضدعفونی می‌شود.

ستوده با تاکید به مردم استان بوشهر که این بیماری را جدی بگیرند گفت: مطمئن باشید خادمان شما در مدیریت استان در هر لباسی که باشند دغدغه شما را دارند و با توجه به غنای فرهنگی و شعور بالای اجتماعی که از شما مردم استان سراغ داریم انتظار همکاری داریم.

معاون عمرانی استاندار بوشهر  افزود: مردم تا آنجایی که امکان دارد تجمعات را کم، دید و بازدیدهای عید را محدود کنند تا با کنار هم بودن و همگرایی و همدلی و نیروهای خودجوش و تلاش های توده مردم بتوانیم در پایان این بحران کارنامه موفقی داشته باشیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما