کدخبر : 178775
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

راه‌اندازی ۳۸ کارگاه تولید ماسک توسط سپاه در استان بوشهر

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: با راه‌اندازی 38 کارگاه تولید ماسک و بطور روزانه تولید 17 هزار ماسک در سراسر استان داشته و مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و اقشار مختلف مردم را از این طریق خدمات‌رسانی می‌کنیم.


راه‌اندازی 38 کارگاه تولید ماسک توسط سپاه در استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار علی رزمجو در بازدید از کارگاه‌های تولید ماسک و لوازم بهداشتی در شهر بوشهر، اظهار داشت: سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از زمانی که بحث ویروس کرونا در سطح کشور مطرح شد با سازماندهی و اقشار مختلف داوطلب مردم اعم از برادر و خواهر توانسته نسبت به شهرها و محلات خدمات نسبتا مناسبی را ارائه دهد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ادامه داد: با راه‌اندازی ۳۸ کارگاه تولید ماسک و بطور روزانه تولید ۱۷ هزار ماسک در سراسر استان داشته و مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و اقشار مختلف مردم را از این طریق خدمات‌رسانی می‌کنیم.

وی بیان داشت: بیش از دو هزار مرکز و مکان مذهبی از جمله مصلی‌ها، حوزه‌ها، معابر، کوچه‌ها و خیابان‌ها توسط بسیجیان و با همکاری سایر نهادها، ادارات از جمله منطقه دوم دریایی سپاه استان بوشهر ضد عفونی شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: قرارگاه شفا و مبارزه با ویروس کرونا را با شرکت مسؤولین سپاه استان بر اساس دستور فرماندهی کل سپاه فعال و عملیاتی کردیم و خوشبختانه تا به حال هم توانستیم در این موضوع خدمات نسبتا مناسبی ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه ما امروز از دو کارگاه بازدید داشته‌ایم، تصریح کرد: این کارگاه‌ها به صورت داوطلبانه و خودجوش و هزینه‌ها، ابزار و امکانات آن توسط خواهران جمع‌آوری و  ماسک تولید می‌کنند.

رزمجو با تاکید بر اینکه تجربه ثابت کرده است که هر جا مشکلات این‌چنینی بوده و مردم خودجوش وارد شدند همچون هشت سال دفاع مقدس آن مشکل عمده رفع خواهد شد، گفت: امید است هر چه سریع‌تر این ویروس از کشور رخت بر بسته و سلامتی به مردم کشور ارزانی شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما