کدخبر : 178759
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
فاقددیدگاه
پرینت

بازدید و گردشگری مجازی موزه حیات وحش و بازدید از مناطق حفاظت شده

شیراز- مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس از امکان بازدید مجازی موزه حیات وحش و تور مجازی بازدید از مناطق تحت حفاظت محیط زیست فارس در روزهای قرنطینه خبر داد.
بازدید و گردشگری مجازی موزه حیات وحش و بازدید از مناطق حفاظت شده

به گزارش خبرنگار مهر، حمید ظهرابی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: در روزهایی که در مقابله با ویروس کرونا در خانه ماندیم جهت رفاه حال هموطنان عزیز، این اداره کل امکان بازدید رایگان از تور مجازی موزه حیات وحش و مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان فراهم کرده است.

وی افزود: تور مجازی موزه حیات وحش پارک ملی بمو و اپلیکیشن تور مجازی شناسنامه مناطق تحت حفاظت محیط زیست فارس در این برهه از زمان که مجبور به قرنطینه و نگهداری کودکان در منزل هستیم این اداره کل امکان بازدید از موزه را به طور غیرحضوری و از طریق سایت اداره به آدرس fars.doe.ir و اپلیکیشن تور مجازی را به آدرس http://idefars.ir/env.apk فراهم آورده اند تا خانواده‌ها بتوانند بدون صرف هیچ هزینه‌ای از داخل خانه‌هایشان به تماشای گونه‌های گیاهی و جانوری محیط زیست مشغول شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، موزه حیات وحش پارک ملی بمو بیش از ۳۸۵ گونه جانوری اعم از: پستانداران، خزندگان، پرندگان و … گنجینه‌ای از تنوع زیستی را در خود جای داده است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما