کدخبر : 178659
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
فاقددیدگاه
پرینت

تعویض پلاک و شماره‌گذاری خودرو در بوشهر «زوج و فرد» شد

رئیس پلیس راهور بوشهر از زوج و فرد شدن شماره گذاری خودروها در این استان خبر داد.


تعویض پلاک و شماره‌گذاری خودرو در بوشهر «زوج و فرد» شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سرهنگ قدرت الله کشکولی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به‌منظور پیشگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا و جلوگیری از ازدحام مراجعه‌کنندگان در پلیس راهور و مراکز تعویض پلاک، ارائه خدمات شماره‌گذاری در این استان از امروز (شنبه) به‌صورت زوج و فرد انجام می‌شود. 

رئیس پلیس راهور استان بوشهر افزود: با این شرایط آن دسته از افرادی که اولین رقم سمت چپ شماره پلاک خودروشان زوج است، روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و آن دسته از اشخاصی که اولین رقم سمت چپ شماره پلاک خودروشان فرد است روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه  برای دریافت خدمات شماره‌گذاری و نقل‌وانتقال به مراکز تعویض پلاک و پلیس راهور تابعه مراجعه کنند.

وی بیان کرد: در راستای عمل به توصیه‌های بهداشتی به شهروندان گرامی توصیه می‌شود چنانچه ضرورتی برای نقل‌وانتقال در سال جاری ندارند آن را به سال جدید موکول کنند. 

کشکولی ادامه داد: بر اساس ابلاغیه صادره، چنانچه در این ایام اعتبار گواهینامه رانندگی افراد منقضی و یا معاینه فنی وسایل نقلیه  پایان‌یافته و یا رو به اتمام است نیازی به تمدید اعتبار گواهینامه و گرفتن برگ معاینه فنی جدید تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۹ وجود ندارد و در این رابطه در بازه زمانی اعلام‌شده جریمه نخواهند شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما