کدخبر : 178651
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

هواتودارم| بخشش اجاره و شارژ اسفندماه مجتمع تارادیس گرگان

سرمایه‌گذاران مجتمع تارادیس گرگان (آفتاب دو) با بخشش اجاره و شارژ اسفندماه مستاجران و مالکان این مجتمع به پویش #هواتو دارم پیوستند.


هواتودارم| بخشش  اجاره و شارژ اسفندماه مجتمع تارادیس گرگان

سرمایه‌گذاران مجتمع تارادیس گرگان (آفتاب دو) با توجه به شرایط به وجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن به فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار با بخشش اجاره و شارژ اسفندماه مستاجران و مالکان این مجتمع به  پویش #هواتودارم پیوستند.

رمضانعلی اسفندیاری مدیر اجرایی مجتمع تارادیس گرگان (آفتاب دو) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان گفت: مردم ما بهترین انسان‌های روزی زمین هستند همواره در مشکلاتی که برای همنوعان به وجود می‌آید با ایثار و از خودگذشتگی کارهایی می‌کنند که کمتر در کشورهای دیگر شاهد هستیم.

هم اکنون که با شیوع ویروس منحوس کرونا برخی از واحدهای تجاری و خدماتی دچار مشکلات شدند سرمایه‌گذاران مجتمع تارادیس گرگان (آفتاب دو) تصمیم گرفتند با بخشش اجاره اسفندماه ۱۳۹۸ به نوعی به مستاجران این مجتمع کمکی کرده باشند.

وی تصریح کرد: همچنین در تصمیم دیگر سایر مستاجران و مالکان این مجتمع از پرداخت شارژ اسفندماه معاف کرده‌اند.

مدیر اجرایی مجتمع تارادیس گرگان (آفتاب دو) خاطرنشان کرد: این مجتمع، بزرگترین مرکز خرید شمال کشور است که ۶۲۴ واحد آن تازه راه‌اندازی شده‌ است و در حال حاضر حدود ۱۰۰ واحد در آن مشغول فعالیت هستند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما