کدخبر : 178647
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
فاقددیدگاه
پرینت

استقرار تیم های مجهز هلال احمر در مبادی ورودی و خروجی هرمزگان

بندرعباس - مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان از استقرار اکیپ‌های مجهز به تجهیزات بهداشتی و تب سنج هلال احمر در مبادی مختلف استان هرمزگان خبر داد.
استقرار تیم های مجهز هلال احمر در مبادی ورودی و خروجی هرمزگان

به گزارش خبرنگار مهر، مختار سلحشور، صبح شنبه در حاشیه، بازدید از پایگاه‌های مستقر در ورودی استان هرمزگان در جمع خبرنگاران با بیان اقدامات جمعیت هلال احمر در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: جمعیت هلال احمر استان همگام با سایر دستگاه‌ها با تشکیل ستاد استانی کرونا، نسبت به اطلاع رسانی و آگاه سازی در خصوص ویروس کرونا اقدام کرده است.

وی اظهار کرد: براساس تصمیم ستاد کرونا برای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با استقرار تیم‌های تب سنجی، متشکل از نجاتگران جمعیت هلال احمر، نیروهای علوم پزشکی و با همکاری نیروی انتظامی در مبادی ورودی استان در شهرستان‌های بندرعباس، بستک، جاسک، رودان، حاجی آباد، پارسیان، بندرلنگه و بندرخمیر به صورت شبانه روزی اقدام به تب سنجی و غربالگری از مسافران ورودی به هرمزگان می‌شود.

سلحشور افزود: تیم‌های جمعیت هلال احمر ضمن رعایت نکات بهداشت فردی و تجهیزات کامل علاوه بر ارائه توصیه‌های لازم به مسافران، با تب سنج‌هایی که در اختیار دارند؛ کنترل‌های لازم را انجام داده و تأکیدات بهداشتی و مراقبتی به هم وطنان را اظهار می‌دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان در پایان با توصیه بر پرهیز از سفرهای غیرضروری طی این ایام بر ضرورت جدی انگاشتن توصیه‌های بهداشتی و خودمراقبتی تاکید کرد

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما