کدخبر : 178637
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
فاقددیدگاه
پرینت

برخورد با اجاره دهندگان باغ ویلاهای دزفول/پلمب باغ در صورت تخلف

دزفول- سرپرست فرمانداری دزفول گفت: طبق مصوبه شورای تامین و ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا، اجاره باغ ویلاهای دزفول به مسافران نوروزی و سایر افراد تا پایان فروردین ماه سال ۹۹ ممنوع است.
برخورد با اجاره دهندگان باغ ویلاهای دزفول/پلمب باغ در صورت تخلف

امید بن عباس در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: مالکان باغ ویلاها برای حفظ سلامت خود و دیگران درمقابله با ویروس کرونا از اجاره و در اختیار قراردادن باغ ویلاهای خود، خودداری کنند ضمن اینکه در این ایام، باغ ویلاها توسط نیروی انتظامی و اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به طور جدی رصد خواهند شد.

وی از مردم خواست درصورت مشاهده اجاره و تردد در باغات مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به نیروی انتظامی یا اداره میراث فرهنگی اطلاع دهند تا طبق قانون و از طریق دستگاه قضائی برخوردهای لازم صورت گیرد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول یادآور شد: به اداره میراث فرهنگی، بخشداری‌ها و دهیاران ابلاغ شده تا اطلاع رسانی لازم انجام شود و درصورت مشاهده، تمامی خدمات آب، برق و گاز در اختیار باغ تا پایان فروردین ماه قطع و باغ ویلای مورد استفاده پلمب و با مالک به طور قاطع برخورد شود.

بن عباس عنوان کرد: ورود به باغ‌هایی که به صورت متمرکز هستند (کوچه باغ) به طور کلی ممنوع بوده و مالکینی که باغ ویلای آنها بصورت کوچه باغ است، موظفند از هرگونه تردد جلوگیری کنند.

وی اضافه کرد: از مشاوران املاک شهرستان دزفول نیز انتظار می‌رود از اجاره هرنوع باغ ویلا در ایام مذکور به طور جدی خودداری کنند و درصورت تخطی از سوی بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و با همکاری اداره تعزیرات با آنها برخورد قانونی می‌شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول از تمام مردم این شهرستان و استان خوزستان خواست تا پایان فروردین ماه از تردد به باغات دزفول خودداری و خود را قرنطینه خانگی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی در حال حاضر ۱۶ بیمار مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در بیمارستان بزرگ دزفول بستری هستند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما