کدخبر : 178529
پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
فاقددیدگاه
پرینت

تکذیب حرکت اتوبوس مسافری از قم به بوشهر

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل در مورد شایعه حرکت اتوبوس مسافری از قم به بوشهر توضیحاتی را ارائه داد.


تکذیب حرکت اتوبوس مسافری از قم به بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل در مورد شایعه حرکت اتوبوس مسافری از قم به بوشهر توضیحاتی را ارائه داد:

پیرو طرح نمایه با موضوع  اعزام سرویس از قم به استان بوشهر به آگاهی می‌رساند، برابر بررسی‌های به‌عمل‌آمده هیچ شرکت مسافربری همنام و  طرف قراردادی با پیک  صباقم در بوشهر مجوز فعالیت ندارد.

همچنین پس از پیگیری‌ها و تماس با شرکت مزبور مشخص گردید ساعات قیدشده در نمایه فوق  به‌صورت مجازی و برای فعال نشان داده شدن شرکت ایجادشده و کلیه بلیت‌های خریداری‌شده  در تصویر نیز توسط خود شرکت به شکل رزرو ذخیره‌شده است و هیچ شرکتی دارای قرارداد همکاری با پیک صبا در استان وجود ندارد.

لذا خادمان مردم در اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان بوشهر ضمن التزام به همه قوانین و قواعد و دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا و احترام به خواست نگرانی مردم شریف استان به استحضار می‌رساند هرگز اجازه  نخواهد داد عده‌ای سودجو سلامتی و روان مردم را به مخاطره بیندازند.

مزید استحضار رانندگان و ناوگان مسافربری بین‌شهری استان که درهمه شرایط سخت و حتی  دیروزهای تعطیل نیز به‌جای درکنارخانواده ،شبانه روزدرتلاش بوده‌اند تا هیچ مسافری درراه نماند این بارنیزبا وجود زیان‌های شدید ناشی از کاهش  سفر درکنارمردم خواهند بود وازهیچ کوششی برای کاهش زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا فروگذارنخواهند کرد.

همچنین لازم است به عرض برساند که روزانه تمامی پایانه‌های مسافری استان ضدعفونی و گندزدایی و ناوگان مسافری نیز قبل ازسفرضدعفونی می‌شوند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما