کدخبر : 178487
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
فاقددیدگاه
پرینت

تمام فعالیت آموزش و پرورش هرمزگان مجازی انجام می شود

بندرعباس - معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با فراهم شدن بستر ارتباط مجازی حوزه های ستادی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، پاسخگوئی از طریق سامانه مجازی است.
تمام فعالیت آموزش و پرورش هرمزگان مجازی انجام می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی رئیسی حسنلنگی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به مشکلات ناشی از بیماری کرونا و تأکید بر عدم خروج خانواده از منزل و همچنین پرهیز از حضور در مکان‌های عمومی، تمام فعالیت حوزه‌های ستادی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به صورت مجازی انجام می‌گیرد.

وی افزود: برای این منظور بستر سازی برای راه اندازی میز خدمت مجازی با پوشش کامل فعالیت‌ها شروع شده بود که اکنون این خدمت در مسیر سلامت شهروندان و فرهنگیان فراهم شده است.

رئیسی حسنلنگی ادامه داد: با توجه به اینکه امکانات انواع فعالیت‌های اداری به صورت مجازی فراهم شده است، بهترین راه برای جلوگیری از انتشار ویروس و سلامت بیشتر، پاسخگویی ارباب رجوع از طریق مسیر مجازی است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: فرهنگیان و همشهریان می‌توانند در ساعات اداری مطابق جدول ذیل با ورود به قسمت‌های مختلف سامانه ستادی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، نسبت به انجام امورات اداری خود به صورت غیر حضوری اقدام نمایند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما