کدخبر : 178398
یکشنبه 18 اسفند 1398 - 19:04
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح واحد بزرگ تولید «ماسک» و «لباس ضد ویروس» در هرمزگان

یک مجتمع بزرگ تولید ماسک و لباس ضد ویروس در هرمزگان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

یک واحد بزرگ تولید ماسک و لباس ضد ویروس در راستای تامین کالاهای بهداشتی مورد نیاز برای پیشگیری از بیماری کرونا در استان هرمزگان با حضور استاندار این استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این واحد توانایی تولید روزانه ۶۰ هزار ماسک، هزار دست لباس ضد ویروس و ۵ هزار عدد ژل ضدعفونی‌کننده را داراست و تولیدات خود را به طور مستمر در اختیار بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، داروخانه‌ها و سایر مراکز عرضه قرار خواهد داد.

استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح این واحد بزرگ تولیدی اظهار کرد: با راه‌اندازی این خط تولیدی، لباس ضد ویروس و ماسک مخصوص برای پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی در هرمزگان تأمین و همچنین ژل ضدعفونی‌کننده مورد نیاز مردم استان نیز به سرعت تولید و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس به گفته فریدون همتی، راه‌اندازی این خط جدید تولیدی برای ۵۰ نفر نیز اشتغال‌زایی داشته است و به صورت شبانه‌روزی جهت تامین کالاهای بهداشتی مورد نیاز در استان فعالیت خواهد کرد. همچنین بخش تولید دستکش این واحد بهداشتی نیز طی روزهای آینده رسما وارد مدار تولید می‌شود تا در این زمینه در استان محدودیتی وجود نداشته باشد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما