کدخبر : 178064
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
فاقددیدگاه
پرینت

دستگیری عاملان «آتش‌سوزی» مرکز بهداشت بندرعباس

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری ۸ نفر از عوامل اصلی آتش سوزی و تجمع غیر قانونی مرکز بهداشت درمان در بندرعباس خبر داد.


دستگیری عاملان «آتش‌سوزی» مرکز بهداشت بندرعباس

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی بهدانی‌فرد ظهر امروز (۱۲ اسفندماه) گفت: با توجه به انتشار شایعه مبنی بر غربالگیری بیماران واگیردار (کرونا) در درمانگاه شهرک توحید شهر بندر عباس تعدادی از اراذل اوباش واهالی محل در مرکز بهداشت درمان شهرک توحید تجمع ونسبت به آتش زدن زباله های داخل محوطه و لاستیک های اطراف مرکز اقدام که این امر باعث تشویش اذهان عمومی و منجربه انتشار کلیپ هایی در بستر فضای مجازی داخلی و معاند شد.

وی افزود: مأمورین پلیس امنیت عمومی استان با همکاری مأمورین شهرستان بندرعباس با تلاش شبانه روزی و انجام کار اطلاعاتی تعدادی از عوامل اصلی تجمع و تخریب مرکز بهداشت را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی ضمن شناسایی محل‌های مخفیگاه متهمان، در چند عملیات جداگانه تعداد ۸ نفر شامل (۲ نفر خانم و ۶ نفر آقا) از عاملان اصلی آتش‌سوزی و تجمع غیرقانونی مرکز بهداشت درمان شهرک توحید دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر عوامل احتمالی ادامه دارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما