کدخبر : 178059
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
فاقددیدگاه
پرینت

بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با ویروس کرونا فراخوان داد

بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با بیماری کرونا به خصوص در مناطق محروم روستایی و حاشیه شهرها فراخوان داد.


بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با ویروس کرونا فراخوان داد

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی با توجه به مشاهده چند مورد از مبتلایان ویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد در چند روز اخیر، اهمیت ترویج آموزش‌های لازم جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا بالخص در مناطق محروم روستایی و حاشیه شهرها که از امکانات آموزشی و اطلاع رسانی کمتری برخوردار هستند لازم و ضروری است.

به همین منظور در زمینه جلوگیری از شیوع همه جانبه ویروس در بین مردم، آگاه سازی و امید بخشی عموم مردم، بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی استان درصدد تشکیل تیم‌های پزشکی هستند تا در صورت نیاز  به این مناطق اعزام و اقدامات لازم جهت آموزش بهداشت و پایش سلامت را انجام دهند.

بی تردید سیستم بهداشت و درمان کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد  با همکاری همه جانبه مردم و دستگاه های اداری و مدیریت صحیح خدمات درمانی، بسیج همگانی نیروهای بهداشتی و درمانی و ارائه گسترده آموزش‌های بهداشتی ضروری به عموم مردم می‌تواند مسئله پیش رو را پشت سر بگذارد.

لذا دانشجویان علاقه‌مند به همکاری که در رشته‌های بهداشت، سلامت، اورژانس، رشته‌های دانشگاه علوم پزشکی مشغول به تحصیل یا فارغ التحصیل شده‌اند می‌توانند جهت ثبت‌نام و اعلام حضور با شماره‌های ذیل به صورت پیامکی و یا از طریق شبکه اجتماعی واتس آپ هماهنگی به عمل آورند.

وحید حیدری:۰۹۱۷۴۲۳۴۵۳۰

سید محمد هدایت: ۰۹۳۶۷۱۵۴۳۸۹

لازم به ذکر استان تا کنون ۳ تیم جهادی در شهرستان‌های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه اعلام آمادگی کرده‌اند، همچنین این گروه ها تحت حمایت کامل بسیج دانشجویی و دانشگاه علوم پزشکی می‌باشند و از خدمات بیمه‌ای  برخوردار خواهند بود، لذا از علاقمندان خواهشمندیم فقط با گروه‌های مجوز دار اقدام به آموزش به مردم کنند و از اعزام خودجوش تیم ها بدون هماهنگی و مجوزهای لازم  علوم پزشکی  پرهیز نمایند.

 از عموم مردم خواهشمندیم   از انتشار شایعات و اخبار غیر موثق در گروه های خانوادگی و لیست دوستان خود به جد خودداری کنند، و تنها منابع اخبارشان در مورد کرونا از سایت وزارت بهداشت و یا اخبار صدا و سیما باشد.

 
#همه_با_هم_کرونا_را_شکست_میدهیم

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما