کدخبر : 178027
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری جشن نیکوکاری در هزار پایگاه کمیته امداد فارس

شیراز-جشن نیکوکاری امسال در ۱۱۳۸ پایگاه امدادی، ۲۲۰ مرکز نیکوکاری و از طریق سه درگاه اینترنتی برگزار می‌شود.
برگزاری جشن نیکوکاری در هزار پایگاه کمیته امداد فارس

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر کل امداد فارس ضمن قدردانی و تشکر از حضور مؤثر مردم نیکوکار استان در مناسبت‌های مختلف، گفت: انصافاً نیکوکاران و خیران استان همواره در انجام کارهای خیر افتخار آفرینی کردند.

محمد بذرافشان برپایی جشن نیکوکاری را سنتی حسنه خواند و افزود: هر ساله مردم نیکوکار استان با فرهنگ زیبای نوع دوستی و دستگیری از نیازمندان در این آئین حضور یافته و به فرزندان ایتام و نیازمندان کمک‌های خود را اهدا می‌کنند.

مدیر کل امداد فارس یادآور شد: سال گذشته با کمک مردم نوع دوست استان، مبلغ ۲۳۵ میلیارد ریال در جشن نیکوکاری جمع آوری شد.

او در ادامه با بیان اینکه امسال نیز طبق هرسال این جشن به صورت نمادین از ۱۴ اسفند ماه جاری همزمان با سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر کشور و استان فارس برگزار می‌شود، گفت: ۱۱۳۸ پایگاه امدادی به همراه ۲۲۰ مرکز نیکوکاری در استان آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

مدیر کل امداد فارس اضافه کرد: در سال جاری ۷۰۰ هزار پاکت جهت دریافت کمک بین دانش آموزان توزیع شده است که در صورت پایدار بودن مدارس پیش بینی می‌شود که از تعداد ۴۰۰۰ مدرسه در نظر گرفته شده و ظرفیت دانش آموزان در جهت کمک به نیازمندان استفاده شود.

مدیر کل امداد فارس افزود: همچنین خیران و مردم نیکوکار استان می‌توانند با نصب اپلیکیشن‌های سکه، سنا و تلفن ملی نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ و سایت امداد امام(ره) به نشانی emdad.ir نیز اقدام به ارائه کمک‌های خود به نیازمندان کنند. او در پایان به شعار جشن نیکوکاری امسال اشاره کرد و گفت: امیدوارم با بذل و بخشش خیران و با شعار زیبای« عید را به خانه‌هایشان ببریم» همه مردم عید و شروع خوبی را تجربه کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما