کدخبر : 177819
پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

مردم مسببان ترس و وحشت در فضای مجازی را به پلیس فتا معرفی کنند

شیراز-دبیر شورای فضای مجازی فارس گفت: مردم، مسببان ترس و وحشت رابه پلیس فتا و دبیرخانه شورای فضای مجازی استان گزارش کنند.
مردم مسببان ترس و وحشت در فضای مجازی را به پلیس فتا معرفی کنند

به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم عباسی با تاکید بر ضرورت ارائه محتواهای مورد نیاز جهت آموزش و پیشگیری بروز بیماری کرونا و جدی گرفتن موضوع سلامت و بهداشت مردم توسط همه دستگاه‌ها و آحاد جامعه به کاربران فضای مجازی هشدار داد از انتشار شایعات و مطالبی که فاقد منبع موثق است، خودداری کنند و در صورت مشاهده فعالیت افرادی که به هر نحو تلاش می کنندفضای رعب و وحشت در جامعه گسترش دهند مراتب را به پلیس فتا استان فارس و یا شماره تلفن ۰۹۱۶۴۰۱۹۱۵۸ در واتساپ به دبیرخانه شورای فضای مجازی استان گزارش کنند.

وی، گفت: اعضای شورا با هم افزایی و تشریک مساعی در حوزه تولیدات محتوایی، نظارت و ساماندهی فضای مجازی نقش بسزایی ایفا خواهند کرد. شورای فضای مجازی استان در حال تهیه طرح راهبردی و تدوین عملکردهای پیش رو دراین حوزه به منظور ارائه به شورای فرهنگ عمومی است.

سرهنگ دوستدار رئیس سازمان فضای مجازی سپاه فجر استان فارس نیز گزارشی از اقدامات انجام شده توسط مرکز «متنا» و «نسرا» در حوزه تولید محتوا و آموزش سواد رسانه‌ای ارائه کرد و گفت: سپاه در طول سال‌های گذشته تلاش کرده تا با تولید محتوا در فضای مجازی در کنار اجتناب از تهدیدات و اطلاع‌رسانی به شهروندان برای کاهش آسیب‌های ناشی از فضای مجازی به فرموده مقام معظم رهبری از فرصت‌های موجود استفاده و در راستای انتشار موضوعات مذهبی، فرهنگی، اعتقادی و پاسخ به شبهات اقدام کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما