کدخبر : 177577
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

نتایج اولیه ۱۴ حوزه انتخابیه مجلس یازدهم در استان فارس اعلام شد

با پایان شمارش آراء ماخوذه در حوزه‌های انتخابیه استان فارس، نتایج اولیه از سوی مسئولان مرتبط اعلام شده است.


نتایج اولیه 14 حوزه انتخابیه مجلس یازدهم در استان فارس اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، با پایان شمارش آراء ماخوذه در حوزه‌های انتخابیه استان فارس نتایج اولیه از سوی مسئولان مرتبط اعلام شده است اما نتیجه نهایی و رسمی از سوی ستاد انتخابات استان اعلام می‌شود. 

به این ترتیب در حوزه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد جلال رشیدی، در حوزه فیروزآباد محمدمهدی فروردین، در حوزه جهرم محمدرضا رضایی کوچی، در حوزه سروستان، خرامه و کوار عبدالعلی رحیمی، در کازرون فریدون عباسی دوانی، در حوزه لارستان، خنج و گراش حسین حسین‌زاده، در حوزه آباده بوانات و خرمبید رحیم زارع موفق شدند بیشترین آرای مردمی را کسب کنند. 

در حوزه اقلید مسلم صالحی، در حوزه داراب و زرین دشت جواد عسکری و در حوزه استهبان و نی‌ریز فرهاد طهماسبی موفق شدند آرای مردم را به خود جلب کنند در حوزه سپیدان نیز علیزاده بر اساس نتایج اولیه بیشترین رای را آورده است. 

در حوزه انتخابیه فسا حجت‌الله فیروزی، در حوزه انتخابیه لامرد و مهر سید موسی موسوی و در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم مجید انصاری بیشترین آرا را به خود اختصاص داده‌اند. 

استان فارس با مشارکت یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر براساس گفته استاندار فارس مشارکت حدودا ۵۰ درصدی را در این دوره از انتخابات داشته است.

ستاد انتخابات استان فارس تا ساعتی دیگر نتایج را به صورت رسمی اعلام می‌کند. 

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما