کدخبر : 177316
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان از ۹ اسفند

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش هرمزگان از آغاز رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان استان هرمزگان از ۹ الی 23 اسفندسال جاری خبر داد.


آغاز رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان از 9 اسفند

به گزارش خیرگزاری فارس از بندرعباس، مرتضی رئیسی حسنلنگی با اعلام آغاز فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان، گفت: رزرو اینترنتی ستاد اسکان فرهنگیان استان از ۹ اسفند ماه ۹۸ رسماً کارخود را آغاز می کند.

وی افزود: ستاد اسکان هرمزگان با شعار کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان فعالیت خود را از نه اسفندماه سال جاری آغاز می کند و تا ۲۳ اسفندماه ادامه پیدا می کند.

رئیسی حسنلنگی ادامه داد: ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش هرمزگان برای پذیرایی از مهمانان نوروز ۹۹ تعداد ۱۹پایگاه در مناطق مختلف استان و یک ستاد مرکزی و همچنین یک دفتر رهنما در ورودی شهر بندرعباس در نظر گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان با تعداد ۴۱۲ مدرسه در قالب سه هزار و ۴۳ کلاس درس و قریب به یک هزار نفر عوامل اجرایی، آماده پذیرائی از فرهنگیان سراسر استانهای کشور می باشد.

این مسوول تصریح کرد: علاوه بر کلاس های مدارس، استان هرمزگان دارای یک باشگاه فرهنگیان در بندرعباس و سه باشگاه در جزیره قشم است.

رئیسی حسنلنگی گفت: در نوروز سال گذشته ستاد اسکان فرهنگیان هرمزگان پذیرای ۸۰۰ هزار نفر روز از فرهنگیان و خانواده های آنها بود که به ترتیب جزیره زیبای قشم، ناحیه یک و ناحیه دو بندرعباس، بیشترین شهرهای مهمانپذیر استان بودند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما