کدخبر : 177314
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای قانون سرلوحه اقدامات مدیران کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات است

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای قانون سرلوحه اقدامات مدیران کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات است.


اجرای قانون سرلوحه اقدامات مدیران کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات است

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، احد جمالی در جلسه پشتیبانی ستاد انتخابات استان گفت: انتخابات در استان با همکاری، هم افزایی و آمادگی کامل مدیران دستگاه‌های اجرایی محقق شدنی است.

رئیس ستاد انتخابات استان توجه مدیران دستگاه‌های اجرایی را به ظرفیت ماده ۱۱ قانون انتخابات برای به کارگیری توان کارشناسی، تجهیزات و امکانات در برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: همه مدیران روز انتخابات در حالت آماده باش کامل باشند.

جمالی ضمن قدردانی از همراهی مدیران همه دستگاه‌های اجرایی در امر پشتیبانی انتخابات و همکاری با دست اندرکاران انتخابات استان گفت: برگزاری انتخابات سالم و بدون نقص، آبروی نظام و مدیران است. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حدود ۲۵ هزار نفرعامل اجرایی، امنیتی و نظارتی در روند برگزاری انتخاباتی سالم و پرشکوه همکاری دارند گفت: همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی به لحاظ پشتیبانی از جمله خودرو ضروری است.

 جمالی تصریح کرد: هیات های اجرایی و نظارت در تعامل هستند و بطور دقیق فضای انتخابات را رصد می کنند.

در این نشست تامین خودروهای مورد نیاز برای ایام انتخابات در دستور کار قرار گرفت و معاون توسعه منابع استانداری هم برنامه ریزی تامین خودرو برای شعب انتخاباتی را بسیار حایز اهمیت دانست.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما