کدخبر : 177298
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
فاقددیدگاه
پرینت

پزشکان هرمزگانی مدرسه می سازند

بندرعباس - مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: پزشکان استان هرمزگان در راستای انجام مسئولیت اجتماعی، مدرسه ۱۲ کلاسه پزشک را در ناحیه یک بندرعباس می سازند.
پزشکان هرمزگانی مدرسه می سازند

به گزارش خبرنگار مهر، موسی دادی زاده سرخائی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: پزشکان استان هرمزگان ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه که بنام پزشک می‌باشد در آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس را آغاز کرده‌اند.

وی ادامه داد: این مدرسه در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع و زیر بنای یک هزار و ۴۷۱ مترمربع فضای آموزشی، دارای خانه سرایداری، سرویس بهداشتی، آزمایشگاه و نمازخانه می‌باشد که در شهرک سجادیه بندرعباس احداث می‌شود.

دادی زاده به مدارس ساخته شده یا در حال احداث توسط دستگاه‌ها، نهادها وارگان های مختلف استان اشاره کرد و افزود: در راستای انجام مسئولیت اجتماعی، پالایشگاه نفت بندرعباس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شرکت تانا انرژی (شرکت سازنده آب شیرین کن بندر عباس) شرکت تاید واتر، شرکت معماران تجارت آفتاب، آترا کران انرژی، مؤسسه خیریه مصلی نژاد، جامعه خیریه یاوری، مؤسسه خیریه گیتی نژاد و… اقدام به ساخت مدرسه در بندرعباس کرده‌اند که بخشی از کمبود فضاهای آموزشی آموزش و پرورش استان را مرتفع ساخته‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد که ان شالله با ورود سایر صنایع استان و نیز تشکل‌هایی نظیر جامعه مهندسی، جامعه حمل و نقل، جامعه وکلای هرمزگان، مؤسسات مالی و اعتباری و بانک‌ها و … در احداث فضاهای آموزشی، ضمن کمک به افزایش سرانه فضاهای آموزشی، تسهیل دسترسی آسان همه دانش آموزان به مدارس، بسط و توسعه عدالت آموزشی، آموزش و پرورش را یاری رسانند تا مسیر توسعه پایدار استان هموارتر گردد.

دادی زاده اضافه کرد: از همراهی خیرین، صنایع، مؤسسات خیریه که با ساخت مدارس در مناطق مختلف استان، دستگاه تعلیم و تربیت هرمزگان را در دستیابی به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که همانا افزایش پوشش تحصیلی و ارتقا سطح کیفی آموزشی کمک رساندند، تقدیر می‌شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما