کدخبر : 176914
سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

محدودیت های ترافیکی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس

بندرعباس - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هرمزگان ممنوعیت و محدودیت های ترافیکی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس را اعلام کرد.
محدودیت های ترافیکی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس

به گزارش خبرگزاری مهر، مجید صالح پور در تشریح ممنوعیت و محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس گفت: مراسم با شکوه راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن با حضور و شرکت حداکثری اقشار مختلف مردم از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۲۲ بهمن برگزار و تاساعت ۱۳ ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با هدف تسهیل در آمد و شد و هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم از ساعت ۲۴ دوشنبه ممنوعیت توقف در طول بلوار ساحلی حد فاصل خیابان خورشیلات تا تقاطع خیابان بهادر جنوبی اجرا و از ساعت ۵ صبح روزسه شنبه ۲۲ بهمن ممنوعیت تردد درمسیر مذکور و طول بلوار شهید چمران اجرا می‌شود.

این مسئول انتظامی مسیرهای جایگزین برای تردد وسایل نقلیه خودروی و موتوری در زمان اجرای این مراسم رابلوار امام خمینی (ره)، بلوار امام حسین (ع)، بلوار جمهوری اسلامی، بلوار پاسداران و بلوار شهید رجایی عنوان کرده و اظهارداشت: شهروندان و رانندگان عزیز وسایل نقلیه می‌بایست ضمن همکاری بیش از پیش با نیروی انتظامی و مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای تردد در این مقطع زمانی از این مسیرهای اعلامی استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان بویژه رانندگان وسایل نقلیه موتوری و خودرویی با پلیس در اجرای منظم و با شکوه این گونه مراسم، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هرگونه تردد و توقف وسایل نقلیه در زمان تعیین شده در محدوده اجرای طرح ترافیکی ممنوع می‌باشد عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تردد یا توقف خودرو در این مسیر با متخلفان برابر قانون رفتار و ضمن اعمال قانون، وسیله نقلیه آنان با استفاده از جرثقیل حمل و به پارکینگ انتقال می‌دهند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما