کدخبر : 176720
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای ۸۳۱ پروژه عمرانی در سطح استان فارس

استاندار فارس گفت: در ایام مبارک دهه فجر 831 پروژه با اعتبار 23 هزار میلیارد تومان در سطح استان فارس به بهره‌برداری رسیده است.

عنایت‌الله رحیمی ظهر امروز در آیین گشایش افتتاح پایگاه هوایی اورژانس داراب که با حضور معاون رئیس جمهور و جمعی از مسؤولان استانی و محلی برگزار شد، اظهار داشت: بخش اعظم پروژه‌های عمرانی استان در دهه فجر گشایش یافته و تعداد دیگری نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بابیان اینکه علاوه بر پروژه‌های گشایش یافته‌، تعدادی از آنها نیز در این ایام عملیات اجرایی را آغاز می‌کنند، افزود: طی یک سال اخیر، خدمات ارائه شده به مردم استان فارس در سطح کشور کم‌نظیر بوده و باید به این مسئله توجه داشت که این خدمات در شرایط تحریم و فشار ایجاد شده است.

استاندار فارس گفت: سالها پیش به عنوان فرماندار داراب فعالیت می‌کردم و امروز چنان چه این شهرستان را مورد بررسی قرار دهیم متوجه می‌شویم که در دولت تدبیر و امید به ویژه طی دو سه سال اخیر روند توسعه شهرستان شتاب جهشی داشته است و این مهم با حمایت دولت و تلاش نماینده داراب که از نمایندگان بادانش و صادق استان به شمار می‌رود، محقق شده است.

رحیمی با اشاره به تعیین سرنوشت سیاسی و ملی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:   حضور پررنگ مردم در انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن در محافل بین‌المللی مورد تحلیل قرار می‌گیرد و مهم‌تر از آن انتخابات سرنوشت‌ هر فرد را تعیین می‌کند بنابراین مردم با مشورت گرفتن از صاحب‌نظران، در انتخابات حضور پرشور داشته باشند.

تبیین دستاوردهای انقلاب فشار دشمنان را به شکست تبدیل می‌کند

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس نیز در این مراسم گفت: صاحب‌نظران و نخبگان دستاوردهای انقلاب و نظام را برای نوجوانان بازگو کنند تا به این وسیله فشار حداکثری دشمنان به شکست حداکثری تبدیل شود.

رضا انصاری ادامه داد: دشمنان نظام در تلاش هستند که بزرگترین آرمان انقلاب -استقلال- را به چالش بکشند اما توجه به دستاوردهای انقلاب می‌تواند فشار و تحریمها را به شکست تبدیل کند.

 وی اظهار داشت: انتقال آب از سد رودبال داراب به شهرستان داراب و در آینده نزدیک به زرین‌دشت با اعتبار ۲۰۵ میلیارد تومان، احداث پروژه‌های راهسازی و بزرگراه‌ها، افزایش چندین برابری سرانه ورزشی، دریافت بودجه ردیف ملی برای راه‌آهن داراب-زادمحمود و آغاز عملیات اجرایی آن همچنین کلنگ‌زنی نخستین پروژه احیای فرودگاه داراب در سال آینده خدماتی است که محصول یک کار تیمی بوده و بنده به عنوان خدمتگزار مردم، عضو کوچکی از این مجموعه بودم.

به گزارش فارس، بهره‌برداری از سالن مجموعه ورزشی روستای بانوج، کارخانه پنبه در جنت‌شهر، گازرسانی به شهرک غدیر و رونمایی از فرمانداری ویژه از دیگر برنامه‌هایی است که با حضور معاون رئیس جمهور و همراهان انجام شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما