کدخبر : 176622
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

حسرت داشتن یک سالن ورزشی مجهز برای جوانان پاتاوه‌ای

جوانان پاتاوه از نبود فضای ورزشی مناسب رنج می‌برند چرا که سالن‌های ورزشی این منطقه بدون هیچ امکاناتی افتتاح شده است.


حسرت داشتن یک سالن ورزشی مجهز برای جوانان پاتاوه‌ای

به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی و فراهم کردن تجهیزات و امکانات ورزشی در راستای حفظ سلامت و شادابی اقشار مختلف جامعه است با وجود توصیه‌هایی که برای تشویق مردم به ورزش می‌شود بی‌توجهی به فراهم کردن امکانات و تجهیزات ورزشی و نبود فضاهای ورزشی در بسیاری از روستاها نقصانی است که باید به آن توجه کرد.

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری، روستاییان انتظار دارند بتوانند در محیطی زندگی کنند که علاوه بر وجود امکانات اولیه، سطح خدمت‌رسانی افزایش یابد و امکانات رفاهی و ورزشی در روستاها وجود داشته باشد.

کمبود فضاها و امکانات ورزشی به عنوان یکی از مهم‌ترین معضلات موجود در روستاهای استان   به وضوح می‌توان این مشکل و تأثیر مستقیم آن را بر مهاجرت به شهرها مشاهده کرد.

مهدی نظری رئیس اداره ورزش و جوانان جهت سرکشی از اماکن ورزشی در بخش پاتاوه و دیدار با ورزشکاران در جمع  ورزش دوستان برخی مناطق قرار گرفت و از نزدیک مشکلات مورد بررسی قرار داد.

به گزارش فارس اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد تلاش زیادی در جهت احداث سالن‌های ورزشی در روستاها  و مناطق استان  داشته  اما متاسفانه این سالن‌ها مشکلاتی دارند که موجب ابراز نارضایتی اهالی این مناطق شده است.

 این سالن‌های ورزشی که با هزینه‌های چند میلیونی افتتاح شده  در حالی که  از امکاناتی از قبیل  گاز، برق و آب آشامیدنی برخوردار نیست این مشکلات موجب شده که اهالی ورزش دوست این مناطق نتوانند از این سالن‌های ورزشی استفاده کنند. 

ورزشکاران منطقه بن زرد در این خصوص اظهار کردند که سالن ورزشی بن زرد فاقد سیستم گرمایشی است  و در فصل پاییز و زمستان قابل استفاده نیست و در فصل تابستان هم به علت نبود سیستم خنک کننده با مشکلات زیادی روبه رو هستیم که از مسؤولان انتظار داریم که این مشکلات را هرچه سریعتر رفع کنند و به این مناطق توجه داشته باشند.

یکی دیگر از ورزش دوستان این منطقه با بیان اینکه جوانان این روستا از نبود فضای ورزشی رنج می برند، گفت: سالن ورزشی این روستاها بدون هیچ امکاناتی افتتاح شد اما به دلیل نداشتن برق و گاز این سالن ورزشی بر روی جوانان بسته است.

مهدی نظری در خصوص مشکلات موجود در سالن‌های بخش پاتاوه گفت: پیگیری‌های لازم از طریق اداره کل ورزش انجام شده است که باید تمامی سالن‌ها از طریق صنایع گاز استان کارشناسی شوند و نتیجه را به اداره کل ورزش ارائه دهند پس از آن هزینه ها برای تکمیل این سالن ها به پیمانکار پرداخت می‌شود. 

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما