کدخبر : 176470
سه شنبه 8 بهمن 1398 - 21:27
فاقددیدگاه
پرینت

مالکان خودروهای اروندی، پلاک‌های خود را تعویض کنند

رئیس پلیس راه استان خوزستان گفت: مالکین خودروهای اروندی که پلاک خودرو آن‌ها قدیمی است برای گرفتن پلاک جدید ایران 33 اقدام کنند.

منصور جمشیدی رئیس پلیس راه استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: مالکین خودروهای اروندی که پلاک خودرو آن‌ها قدیمی است برای گرفتن پلاک جدید اقدام کنند.

وی با بیان اینکه چنانچه مالکین خودرو اروندی برای تعویض پلاک اقدام نکنند برگه ترخیص به آن‌ها داده نمی‌شود، افزود: به دستور ناجا خودروهای اروندی پلاک قدیم باید پلاک جدید ایران ۳۳ را دریافت کنند تا آدرس و مشخصات وسیله نقلیه آن‌ها با مشکل مواجه نشود.

رئیس پلیس راه استان خوزستان در رابطه با دلیل تعویض پلاک اروند قدیمی گفت: پلاک‌های قدیمی در زمانی صادر شد که منطقه آزاد اروند به تازگی راه افتاده بود و ساختار و سیستم منطقه به شکلی بود که ثبت سیستمی مشخصات وسیله نقلیه مشکل داشت.

جمشیدی با تاکید بر لزوم رعایت قوانین و مقررات توسط وسایل نقلیه‌‌ای که در سطح شهر تردد می‌کنند، عنوان کرد: دوربین‌های مدار بسته به صورت خودکار تخلفات رانندگان را ثبت و اعمال قانون می‌کنند.

وی بیان کرد: خیابان سلمان فارسی به صورت ۲۴ ساعته برای تردد وسایل نقلیه عمومی و خودروهایی که خدمات‌دهی عمومی دارند تعریف شده است و چنانچه وسیله شخصی از این خیابان تردد کنند مشمول جریمه می‌شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما