کدخبر : 176467
سه شنبه 8 بهمن 1398 - 21:21
فاقددیدگاه
پرینت

ارزش‌های نظام و انقلاب فدای فعالیت‌های انتخاباتی نشود

استاندار بوشهر گفت: در ایام دهه فجر و انتخابات ارزش‌های نظام و انقلاب فدای فعالیت‌های انتخاباتی نشود و در این شرایط باید وحدت و انسجام ملت به عنوان سرمایه‌های نظام حفظ شود.

عبدالکریم گراوند روز سه‌شنبه در نشست ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: باید زمینه حضور حداکثری مردم پای صندوق رای را فراهم کنیم زیرا مشارکت حداکثری در انتخابات امنیت نظام را تضمین می‌کند.

وی بیان کرد: همچنین باید از فرصت دهه فجر برای بیان کارآمدی نظام استفاده کرد زیرا در شرایط کنونی همه جبهه باطل در مقابل نظام جمهوری اسلامی قرار گرفته‌اند تا نظام را ناکارآمد جلوه دهند.

گراوند با اشاره به شرایط سخت تحریم که دولت با آن مواجه است، بیان کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه اما دولت روند توسعه کشور را متوقف نکرد و در همین ارتباط در استان بوشهر با وضعیت نامطلوب مالی، کارهای بسیار بزرگی انجام شده‌است.

استاندار بوشهر بیان کرد: کشور در شرایط حساسی است و نظام جمهوری اسلامی با وجود همه کارشکنی‌ها و با تلاش و همدلی توانسته‌است این شرایط سخت را پشت سر بگذارد.

گراوند با اشاره به فعالیت ۲۲ کارگروه در ستاد دهه فجر گفت: کارگروه‌های ستاد دهه فجر در ایام دهه فجر وظایف خود در بیان عملکرد دولت و نظام را بخوبی انجام دهند.

وی افزود: با همدلی و وحدت مردم و مسئولان مسیر انقلاب با صلابت ادامه می‌یابد و شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات و راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهیم بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما