کدخبر : 176082
دوشنبه 23 دی 1398 - 11:11
فاقددیدگاه
پرینت

اعزام بالگرد و جستجو برای یافتن کوهنوردان گمشده در فین

بندرعباس - مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان از اعزام بالگرد و جستجوی نیروهای هلال احمر برای یافتن کوهنوردان گمشده در فین خبر داد.
اعزام بالگرد و جستجو برای یافتن کوهنوردان گمشده در فین

مختار سلحشور، در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دریافت خبری مبنی بر گرفتار شدن یک تیم کوهنورد در ارتفاعات فین گفت: با اعلام هیئت کوهنوردی، چهار کوهنورد که قصد پیمایش و گشایش یکی از دره‌های منطقه لاور فین را داشتند به دلیل بارش باران و طغیان رودخانه‌های فصلی در محاصره سیلاب گرفتار می‌شوند.

وی اظهار کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش دو تیم کوهستان از جمعیت هلال احمر هرمزگان و یک تیم هیأت کوهنوردی به منطقه اعزام شدند.

سلحشور تصریح کرد: در ادامه روند جستجو یک فروند بالگرد با هماهنگی نیروی دریایی سپاه پاسداران به منطقه اعزام شد و به مدت یک ساعت در منطقه مشغول به گشت زنی بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان بیان داشت: خوشبختانه عصر امروز (یکشنبه ۲۲ دی ماه) ارتباط با کوهنوردان گم شده برقرار شد و همگی در سلامت کامل بسر می‌برند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون تیم‌های اعزامی جمعیت هلال احمر و هیئت کوهنوردی با کمک مردم محلی در حال جستجو در منطقه هستند و تا زمان پیدا شدن این چهار کوهنورد عملیات جستجو ادامه خواهد داشت‌.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما