کدخبر : 176078
دوشنبه 23 دی 1398 - 11:09
فاقددیدگاه
پرینت

زنده و پویا بودن انقلاب نتیجه وحدت و یکپارچگی ملت سربلندایران است

یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: زنده و پویا بودن انقلاب اسلامی، الگو و اسوه ای که پشت سرآن حرکت می کنیم، نتیجه وحدت و یکپارچگی ملت عزیز و سربلند ایران است.
زنده و پویا بودن انقلاب نتیجه وحدت و یکپارچگی ملت سربلندایران است

به گزارش خبرنگار مهر، حسین کلانتری عصر یکشنبه در نشست بزرگداشت مراسم ایام الله دهه فجر افزود: پاسخ قاطع و دندان شکن به بیگانگان و دشمنان، ثمره انقلاب اسلامی است.

استاندار اظهار داشت: اگر دنیا امروز در شگفت است که بعد از جنگ جهانی دوم جمهوری اسلامی در مقابل استکبار ایستاده و پایگاه‌های حساس نظامی آنها را هدف قرار می‌دهد و حادثه بزرگ و خیره کننده می‌آفریند و پاسخ قاطع و دندان شکن به بیگانگان و دشمنان می‌دهد، ثمره انقلاب اسلامی است.

وی بیان داشت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) تحولات عظیمی در جهان ایجاد کرد.

کلانتری با بیان اینکه تنها مسلمانان، شیعیان و جبهه مقاومت به مسیر انقلاب چشم ندوخته‌اند، گفت: همه آزادی خواهان جهان به آن ایمانی که امام راحل به خدا، راه و هدف و به جایگاه الهی داشت و نیز استقامت و پایداری در راه خدا و اسلام ناب محمدی در اندیشه و افکار امام خمینی (ره) چشم دوخته‌اند.

وی اظهار داشت: انقلاب ما یک انقلاب الهی است که بر خط و مسیر اهل بیت (ع) است و سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی که در دنیا بی نظیر و تراز آن آسمانی بود، انقلابی و خدایی حرکت می‌کرد.

استاندار با اشاره به برنامه‌های دهه فجر در استان گفت: تولید محتوا، ساختار اجرا و مردمی بودن، شاخص برنامه‌های تدوین شده در کارگروه‌های ۲۲ گانه است.

وی افزود: تولید محتوا، ساختار اجرا و مردمی بودن، شاخص برنامه‌های تدوین شده در کارگروه‌های ستاد بزرگداشت مراسم دهه فجر باشد.

استاندار تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی باید با روحیه جهادی و انقلابی تمام ظرفیت‌های خود را با هم افزایی و هم فکری به کار گیرند و فضای اثربخش و امید و نشاط آفرین را در دهه فجر ایجاد کنند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما